Найкращі безкоштовні юзабіліті-інструменти для вашого сайту

04.11.2015
Найкращі безкоштовні інструменти для покращення зручності сайту у UX дизайні
Автор:

Якщо ви зацікавлені у створенні успішного сайту і керуванні ним, тоді вам знадобиться абсолютно вся інформація у цій статті. Кожного власника сайту в тій чи іншій мірі турбує його зручність, оскільки відвідувачі перестають відвідувати сайти з непрацюючими посиланнями, занадто складним дизайном, технічним хаосом та й іншими проблемами, які перетворюють досвід користувача у страшний сон. У цій статті ви прочитаєте про найкращі безкоштовні інструменти для перевірки сайту на зручність, що дають змогу виявити помилки, неточності, складність у взаємодії та інші вразливі місця. Ви досі не чули про них? Тоді, краще пізно, ніж ніколи :)

MockFlow

Ця платформа містить набір технологій, які надають можливість зберігати та ділитися різними властивостями (наприклад, набір інструментів) та налаштуваннями у портфоліо. Цей додаток є “хмарою”, яка покращує співпрацю у великих спільнотах дизайнерів та розробників. Тому, покращіть процес розробки сайту разом з MockFlow.

iPlotz

Додаток дозволяє створювати макети і 3D моделі, завдяки чому у вас складається враження, що ви працюєте зі справжнім веб-сайтом, а не просто з його моделлю. iPlotz містить багато опцій, а саме: додавання, видалення, перейменування сторінок; перетягування зображень, та багато іншого. Крім того, ця програма є сумісною, тому що працює на таких платформах як Windows, Mac і Linux у браузерах, які дозволяють відтворювати флеш-вміст.

Spur

Якщо ви хочете, щоб хтось справедливо оцінив дизайн вашого сайту, Spur охоче вам у цьому допоможе. Все, що від вас вимагається, - це вставити URL у пошуковий рядок, і програма вкаже на загальні правила дизайну, на які ви, можливо, не звернули уваги. Після цього, члени спільноти надішлють вам дві версії дизайну: вашу, і ще одну, яка була змінена згідно з їхніми рекомендаціями.

Pencil Project

Pencil Project - зручний інструмент для макетування, доступний для користування на всіх популярних платформах. Додаток містить вбудовану колекцію форм, можливість створювати діаграми, підтримку та експорт різних форматів, а також зв’язок між сторінками. Разом, усі ці властивості допоможуть зробити макети міцними та ефективними, а сам процес розробки надзвичайно плавним і легким.

Framebox

Якщо вам не потрібно створювати надто складний макет, тоді краще використовуйте Framebox. Це чудовий, доступний онлайн інструмент для простих проектів. За допомогою цього додатку, ви зможете поділитися сторінкою з унікальним URL. Програма також містить елементи перетягування. Також, для полегшення робочого процессу, присвоюйте об’єктам імена, або пишіть різноманітні пояснення, для того, щоб розуміти та могти легко пояснити їх функції.

Lovely Charts

Ця програма є надзвичайно простою і незвичайною, оскільки вам не доведеться створювати велику кількість фігур і стрілочок. Lovely Charts - це додаток, за допомогою якого ви зможете створювати професійні діаграми усіх видів, а саме: блок-схеми, карти сайту, діаграми бізнес-процесів, організаційні таблиці, а також прості макети. Працює додаток на Mac, Windows та Linux, тому використовуйте його там, де вам зручніше.

Five Second Test

Five Second Test використовують при створенні дизайну домашніх сторінок, лендінгів, лого, брошур, та і загалом у тестуванні матеріалу маркетингу. Оцінивши все за допомогою цього додатку, ви отримаєте інформацію про оптимізацію. Five Second Test покаже чи ваша сторінка спроможна затримати увагу користувачів протягом п’яти секунд, чи ні. А ваш сайт готовий пройти такий тест? Спробуйте.

Serena Prototype Composer

Serena Prototype Composer допомагає швидко та точно відтворити зовнішній вигляд і роботу веб-сайту, при цьому, вам не потрібно писати код. Замість складної ієрархії даних або заплутаних діаграм, Serena Prototype Composer дасть можливість створити прості практичні макети, які виглядатимуть як справжні.

UXPin

Цей додаток - просто необхідність для дизайнерів тому, що він допомагає керувати повністю усім процесом UX дизайну. Встановивши цей інструмент, у вас буде доступ до сотні UI елементів, а також і до шаблонів для веб, iPhone, Android, і ще багато корисних речей. Створюйте досконалі макети для UI дизайну, отримуйте справжній користувацький досвід, діліться посиланнями та збирайте необхідні відгуки чи рекомендації від співробітників і клієнтів - загалом, повністю візьміть у руки процес дизайну. Ця багатостороння платформа володіє абсолютно всім тим, що потрібно професійним UX дизайнерам.

Page Speed

Сьогодні всі кудись спішать, тому користувачі не люблять сайти, які довго завантажуються. Швидкість є необхідністю, оскільки ми маємо доступ до Інтернету з кожного мобільного пристрою. Завдання додатку Page Speed - проаналізувати швидкість веб-сторінки, діагностувати проблеми, які можуть її уповільнювати. Просто розмістіть URL у пошуковому рядку, і програма сама все перевірить.

Висновок

При створенні веб-сайту, будь-яка UX чи UI компанія ставить собі за мету певні цілі. Дизайнери знають, що просто зробити сайт привабливішим не є основною метою, бо ніхто не оцінює роботу лише за її зовнішнім виглядом. Успішна зручність сайту передбачає кращий трафік і загалом хорошу роботу веб-сайту. Перед плануванням функціональної частини веб-сторінки, необхідно намалювати дизайн, створюючи мапи сайту, блок-схеми та, загалом, усі макети. Маючи в розпорядженні всі ці інструменти і використовуючи їх у робочому процесі, ви побачите, наскільки вони насправді корисні. І пам’ятайте, що практикуючись, ви покращуєте здобуті навички та отримуєте нові.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Не втрачати мобільних користувачів вашого сайту допомагає респонсивний дизайн (від англ. "responsive" означає "той, що швидко реагує та адаптується...

2

В одному із попередніх блогів ми обговорювали найновіші тренди веб-дизайну. Сьогодні...

3

Смартфони стали невід’ємною частиною нашого життя, не кажучи вже про їхню надзвичайну популярність. Усім відомо, що кількість людей, які користуються інтернетом на мобільних пристроях перевищує...

4

Сьогодні у нашому високорозвиненому та винахідливому суспільстві, такі терміни як UI (User Interface) дизайнер та UX (User Experience) дизайнер використовуться набагато частіше, ніж коли-небудь...

5

Міфи UX дизайну Зараз у тренді говорити про UX дизайн. Хоч насправді не так багато людей мають уявлення, хто такий користувач і яким є його досвід, сотні намагаються докласти свої п’ять копійок до...

Subscribe to our blog updates