Найкращі безкоштовні респонсивні Drupal-теми 2015

03.11.2015
Найкращі безкоштовні респонсивні Drupal-теми 2015
Автор:

Привіт! Один із секретів успіху — в тому, щоб швидко реагувати на гарні можливості ;) Наприклад, якби клієнт запитав у вас “Чи можна краще роздивитися ваші товари?” або “Чи можу я зробити замовлення з вашого сайту?”, ви би швидко запропонували йому все, що його цікавить. Адже кожен клієнт цінний!

А тепер уявіть, що він заходить на ваш сайт з мобільного телефону (будьте певні, скоро відсоток мобільних покупців перевищить відсоток тих, що користуються традиційними ПК!). Чи коректно відображається контент вашого сайту на всіх мобільних пристроях? Час на роздуми — кілька секунд. Адже саме стільки зазвичай потрібно користувачу, аби визначити, що сайт незручний...і піти з нього.

Не втрачати цих можливостей допомагає респонсивний дизайн (від англ. "responsive" означає "той, що швидко реагує та адаптується"). Ваш сайт виглядатиме чудово на будь-якому пристрої за допомогою респонсивних тем, які забезпечують "магічну" адаптацію сайту до екрану, а відповідно — легке читання та зручну навігацію. Ви можете почитати більше про те, як працює респонсивний дизайн. А зараз давайте переглянемо підбірку безкоштовних респонсивних Drupal-тем, які ви можете використовувати на своєму сайті.

Найкращі безкоштовні респонсивні Drupal-теми

1. Multipurpose Corporate Theme

Це повністю респонсивна Drupal-тема, тож вона виглядає чудово на всіх мобільних телефонах, планшетах та десктопах. Чудове рішення для професійних корпоративних і бізнес-сайтів, івент-сайтів тощо. Multipurpose Corporate Theme включає ряд блоків, гарну сторінку портфоліо, сторінку блогу і багато іншого.

2. Lexus Zymphonies Theme

Спробуйте сучасну та професійно зроблену безкоштовну Drupal-тему, яка підійде для будь-якого типу сайту: бізнес-сайту, корпоративного сайту, дизайн-студії і т.д. Lexus Zymphonies Theme включає такий функціонал, як розташування в 1, 2 або 3 колонки, іконки Font Awesome icons, контактна форма Ajax, Nivo slider з кастомними стилями, лінки на соцмережі (Facebook, Twitter, Google Plus, LinkedIn, Pinterest and YouTube), контактна сторінка з Google-картою і багато іншого.

3. MBase

Ось сучасна і крута безкоштовна респонсива тема з відкритим кодом для Drupal 8, своєрідний конструктор з чудовими можливостями. Вона дозволяє створювати теми на свій смак за декілька хвилин з допомогою спеціального інструменту, з усіма кольорами та іконками, які ви забажаєте, а також зі складною анімацією без потреби в написанні коду. Ця тема базується на Bootstrap. Вона також має багато інших корисних функцій.

4. MultiPurpose Zymphonies Theme

Оцініть універсальну, повністю респонсивну безкоштовну Drupal-тему. Вона сучасна, професійно створена і може легко налаштовуватись. Чудовий вибір для корпоративних та бізнес-сайтів, дизайн-студій тощо. Вона пропонує розташування в 1, 2 або 3 колонки, лінки на соцмережі, безкоштовні Google Fonts, іконки Font Awesome і багато іншого.

5. Mobile Responsive Theme

Її назва говорить сама за себе — вона така ж чітка, проста і красива, як і сама тема. Мобільні телефони, планшети, стаціонарні ПК — чудовий вигляд на всьому! Тема стане в нагоді для особистих сайтів та блогів, корпоративних блогів тощо. Можливості Mobile Responsive Theme включать лінки на соцмережі, багаторівнене випадне меню, банер Nivo slider, мінімалістичний дизайн і багато іншого.

Удачі вам з цими та іншими Drupal-темами! Однак, якщо вони не втілюють повністю ваших потреб та вимог, зв'яжіться з нами — і наші гуру дизайну створять кастомні респонсивні теми, які включатимуть все, про що ви лише мріяли. Чудових вам тем! ;)

2 votes, Рейтинг: 5

Також по темі

1

Всім привіт! Одного разу ми розповідали вам про комерційні сайти на Drupal з інтеграцією в соцмережі. А...

2

“Сім раз відміряй, а один раз відріж”, - говорить відома приказка. Якщо ви зараз думаєте про створення веб-сайту, безсумнівно, ви не хочете помилитися у виборі CMS. Тому краще все зважити, перш...

3

Препроцесори SASS і LESS суттєво спрощують фронт-енд розробку. Для їх автоматичної компіляції в CSS автоматично можна використовувати Grunt.js. Давайте подивимося, як це робити.

4

Яким би майстром ти не був, а вивчати досвід інших потрібно. Тож розгляньмо 10 цікавих вебсайтів брендів, які віддали перевагу Друпалу.

5

Соцмережі та інтернет-торгівля — це дві сили, які керують інтернетом. Що ми отримаємо, якщо об'єднаємо їх? Суперсилу! ;) Комерційні сайти з інтеграцію в соцмережі — один з найновіших, але уже дуже...

Subscribe to our blog updates