Найкращі синхронізовані з Drupal сервіси відправки електронних повідомлень для оптимізації маркетингових кампаній

04.12.2015
Найкращі синхронізовані з Drupal сервіси відправки електронних повідомлень для оптимізації маркетингових кампаній
Автор:

На сьогодні можливості email-маркетингових кампаній можна з легкістю розширити засобами сервісів відправки електронних повідомлень, які були спроектовані для того, аби допомогти вам зв’язатися з потрібним клієнтом у потрібний час, і що важливо потрібним повідомленням. У цій статті ми детальніше розглянемо одні з найбільш ефективних маркетингових рішень для вебсайтів створених на Drupal. Якщо ви - Drupal розробник і підтримуєте сервіси з Drupal розробки, але ще досі не використовуєте такі сервіси відправки електронних повідомлень, тоді саме час розпочати!

MailСhimp

Цей респонсивний для мобільних пристроїв додаток дає можливість працювати з більше ніж 400 шаблонів. А також, ви можете писати код вашого листа безпосередньо за допомогою HTML та CSS. Велика кількість програмних продуктів та платформ без проблем інтегруються з MailСhimp, оскільки цей додаток використовує відкритий прикладний програмний інтерфейс (API).

Модуль MailСhimp дозволяє генерувати та відсилати електронні листи з вашого сайту, а також переглядати історію листів, які користувачі відсилали з MailChimp. Загалом, цей модуль допоможе вам у розсилці електронної пошти, тримаючи абсолютно все під контролем.

GetResponse

Ця легка у користуванні система email-маркетингу дозволяє імпортувати базу контактів і приступати до роботи відразу. Бажаєте створити розсилку електронних листів професійно? Разом з GetResponse це надзвичайно легко. Автоматизуйте маркетингову кампанію за допомогою таргетингу. У цьому додатку ви матимете більш ніж 500 гарно спроектованих шаблонів, а також зручний механізм для легкого генерування листів без використання навиків програмування. З GetResponse ви також зможете провести A/B тестування усіх ваших листів, і в результаті знатимете, який з них краще сприйняла цільова аудиторія.

Wildfire Email Marketing Platform

Wildfire - комплексне рішення для email-маркетингу, що містить функції, які допоможуть надіслати прості та швидкі електронні повідомлення усім підписникам. Більше того, цей додаток повністю інтегрується з вашим вебсайтом. Ця система шаблонів, яка повністю заснована на Drupal, допоможе вам раціонально використати час. Це означає, що вам не потрібно копіювати та вставляти контент з вашого вебсайту до email-платформи.

Крім того, якщо ви встановите клієнтський модуль для платформи Wildfire, ви матимете доступ до поштових шаблонів, зможете керувати списками, контентом, та інструментами відстежування. Wildfire повністю візьме на себе конструювання електронних листів. Все, що вам потрібно зробити, - це розмістити контент на вашому сайті, і тоді вибрати якісь історії, які будуть розміщені у вашому електронному листі. Геніально просто!

Campaign Monitor

Ще одним напрочуд ефективним маркетинговим інструментом, що сприяє полегшенню процесу створення і відсилання ваших email-маркетингових листів є Campaign Monitor. Окрім можливості проектування якісних імейлів, які завжди допомагають отримати чудовий результат та надіслати листи до кожного клієнта особисто, ви зможете протестувати і перевірити успішність ваших капманій, і побачити, як аудиторія реагує на ваші електронні листи або як часто вони поширюють вашу інформацію. Ще однією опцією є можливість робити попередній перегляд листа на різних пристроях. Більше того, ви зможете бути впевненими, що користувачі справді отримали листи, і знати, чи вони ними задоволені.

Як тільки ваш Drupal вебсайт буде інтегрованим з Campaign Monitor, усі користувачі зможуть підписуватися на розсилку і відписуватися від неї за допомогою модуля Campaign Monitor.

Interspire Email Marketer

Interspire - легка у користуванні email-маркетингова система, яка дає можливість користуватися автовідповідачами, створювати форми індивідуального опитування і відгуків. Встановивши Iterspire Email Marketer, ви зможете прослідкувати абсолютно за всією активністю ліда, наприклад реєстрацію, і також легко зрозуміти його бажання щодо покупок. Шаблони, що використовуються у цьому додатку, працюють на всіх популярних поштових клієнтах, таких як Yahoo, Hotmail, Gmail та Outlook. Це означає, що клієнти бачитимуть ваше email-повідомлення у точно такому самому вигляді, у якому ви його створили.

Модуль E-mail Marketing Framework є чудовим доповненням, яке підтримує платформу Interspire Email Marketer.

Addemar Email Marketing Software

Цей інноваційний та високоякісний додаток є оснащений величезною кількістю шаблонів. Addemar Email Marketing Software дозволяє користуватися динамічними групами контактів для створення списків розсилки, які автоматично оновлюються згідно певних параметрів. Addemar містить механізм створення розкладу, який наперед запланує заснування вашої кампанії. Персоналізація коду полегшує вам роботу з персоналізацією кампаній повністю автоматично. Також користуйтесь EMF Addemar Plugin для інтеграції вашого Drupal вебсайту з Addemar Email Marketing software.

Emma's Drupal email marketing integration

Збирайте нових підписників з вашого вебсайту і надсилайте їм щотижневі листи разом з Emma's Drupal Email Marketing Integration. Ви можете використовувати спеціальні, креативно створені шаблони для відправки пошти усім підписникам. Ця програма дає можливість додавати форми реєстрації та підписки легко і швидко. Повідомляйте ваших клієнтів про важливі майбутні події разом з Emma's Drupal Email Marketing Integration.

Висновок

Давайте зробимо підсумок. У вас є велика кількість сервісів для відправки електронної пошти, і ви легко можете їх синхронізувати з вашими вебсервісами. MailСhimp, Emma's Drupal email marketing integration, Interspire Email Marketer та інші вище згадані додатки зроблять процес доставки повідомлень гнучким процесом. Підвищіть ефективність email-маркетингу разом з найкращими синхронізованими з Drupal сервісами для відправки електронної пошти!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Привіт! Якщо ви зацікавлені у веб-розробці на Drupal, поради від нашого розробника, безумовно, будуть корисними для вас. Дізнавайтеся нові речі про Drupal 7 і Apache Solr: переваги пошуку...

2

Не втрачати мобільних користувачів вашого сайту допомагає респонсивний дизайн (від англ. "responsive" означає "той, що швидко реагує та адаптується...

3

Всім привіт! Одного разу ми розповідали вам про комерційні сайти на Drupal з інтеграцією в соцмережі. А...

4

“Сім раз відміряй, а один раз відріж”, - говорить відома приказка. Якщо ви зараз думаєте про створення веб-сайту, безсумнівно, ви не хочете помилитися у виборі CMS. Тому краще все зважити, перш...

5

Препроцесори SASS і LESS суттєво спрощують фронт-енд розробку. Для їх автоматичної компіляції в CSS автоматично можна використовувати Grunt.js. Давайте подивимося, як це робити.

Subscribe to our blog updates