Найкращі інтернет-магазини на Drupal-платформі

29.04.2016
Найкращі інтернет-магазини на Drupal-платформі
Автор:

Сьогодні, багато компаній отримують вигоду від власних комерційних сайтів, ажде вони дозволяють продавати абсолютно усе, починаючи від фізичних продуктів, закінчуючи консультаціями і зустрічами. В одному з наших попередніх блогів ми виділили основні моменти, чому Drupal - це найкраще рішення для інтернет-магазинів. Сьогодні ми приготували для вас одні з найкращих прикладів комерційних платформ, побудованих на Drupal. Запрошуємо вас у цікаву подорож!

Tuannguyen Photography

Коли ви завітаєте на цей веб-сайт, ви будете приємно здивовані неймовірною красою фото. Проте, це не одна річ, яка вам сподобається! Тут ви побачите гарну навігацію, зможете детально переглянути продукт, тому що платформою для цього сайту обали саме Drupal. Щоб втілити цей інтернет-магазин, розробники використали Commerce Kickstart та 46 додаткових модулів.

Artellite

https://artellite.co.uk/

Наступна веб-сторінка - це велика платформа для любителів мистецтва. Тут художники і компанії можуть працювати разом. За допомогою Drupal, всі продукти на сайті синхронізовані з іншими мікросайтами. Drupal, плюс декілька ефективних модулів (Checkout Login, Commerce AutoSKU, Commerce Billy, Commerce Coupon Fixed Amount, Commerce Coupon Percentage Amount, PayPal WPS, Physical Product), дорівнює - неймовірна онлайн-платформа.

Workout

workout.be

Цей сайт також використовує CMS Drupal, як рішення для інтернет-магазину. Workout - це магазин, де розміщено більш ніж 600 одиниць продукції. Крім того, він містить секцію для коментарів, де можна запитати те що цікавить, і отримати відповідь від власників магазину.

QDOS

http://www.qdossound.com/

Привабливий, респонсивний та багатомовний комерційний сайт продає різноманітні аксесуари для мобільних пристроїв і водночас дивує користувачів своїм дружнім інтерфейсом. Розробники застосували Drupal, і створили “карусель” додавши перемикач (switcher):

Commerce Kickstart - відмінний компонент для сайту:

Lulishop

http://www.luli-shop.com/

Lulishop також обрав Drupal в поєднанні з серією модулів, аби втілити саме ту функціональність, яка потрібна. Ітнернет-магазин, був створений, щоб дати можливість купувати у різних магазинах і платити за одну транзакцію, завдяки PayPal Adaptive (parallel) Payments.  

Make Up For Ever

http://www.makeupforever.com/

Навіть один з найкращих косметичних брендів світу “Make Up For Ever” використав Drupal Commerce! Drupal - це потужна CMS, яка може справитися з сайтом насиченим контентом, і сторонніми втручаннями. Дизайн, що захоплює подих і плавна навігація створюють незабутній досвід користування!

Sport Master

http://sportmaster.dk/

Sport Master - масивний онлайн-магазин, розроблений за допомогою Drupal Commerce. Перенісши всі магазини у віртуальний світ, покупці отримують приємні враження, купуючи онлайн. Для створення цього сайту були використані такі модулі як Commerce Free Shipping, Commerce migrate, Commerce price by components, Customer profile type, Invoice and Commerce Dibs.  

Якщо вам до вподоби будь-який з цих інтернет-магазинів, і ви мрієте про власний, наша Drupal-команда готова втілити ваші ідеї!

2 votes, Рейтинг: 5

Також по темі

1

Сьогодні ми обговоримо, як використовувати інтерфейс командного рядка...

2

Фреймворк для побудови сайтів Drupal пропонує величезний вибір вбудованих та контрибних модулів, здатних значно розширити функціонал сайту....

3

Drupal 7… як він вплине на оновлення вашого сайту? Ми можемо сказати, що зміни він принесе значні, адже різниця між Drupal 6 та Drupal 7...

4

Створення rtl сss — важливий процес, який потрібен для адаптацї дизайну до стандартів rtl. Цей процес передбачає заміну margin-left на margin-right, float: left на...

5

В наш час величезна кількість людей слідкують за новинами сайтів прямо з соцмереж. Тому, щоб полегшити собі життя і не робити подвійну роботу з розміщення матеріалів у себе на сайті і на сторінці...

Subscribe to our blog updates