Переваги low-code платформи для вашого бізнесу

27.06.2017
Low-Code Platforms: Rapid Development in the Digital Era
Автор:

Це вже стає свого роду традицією знайомити вас з найновішими ІТ-термінами, тим самим відкриваючи їх сутність і розповідаючи про їх користь для вашого бізнесу. Раніше ми досліджували підхід DevOps і дізнались більше про його великі переваги. Сьогодні ми додаємо ще один вагомий елемент в наш список ІТ-інновацій — low-code платформи. Назва викликає неабиякий інтерес, чи не так? Отже, ми спробуємо з'ясувати крок за кроком, що собою являє така платформа, її переваги і як це все працює.

Розшифровуємо значення low-code

Щодня ми спостерігаємо за змінами в сучасному цифровому світі. Людям потрібні додатки практично для всього. Перш за все, це бізнес-користувачі, а не ІТ, є двигуном інновацій з усіма їх чудовими рішеннями і творчими ідеями. Єдина проблема полягає в тому, що вони не мають відповідних технічних навичок для розробки новітніх додатків. В цьому випадку low-code платформи заслуговують на серйозну увагу. Для освоєння процесу розробки необхідна невелика підготовка, і бізнес-користувачі можуть користуватись перевагами мінімального програмування без залучення ІТ-фахівців.

Відповідно до визначення Forrester, незалежної дослідницької компанії:

«Low-code платформи забезпечують швидку доставку бізнес-додатків з мінімальним кодуванням і мінімальними початковими інвестиціями в процеси налаштування, навчання і розгортання.»

Традиційно розробники пишуть коди вручну. Платформи з мінімальним програмуванням навпаки потребують мало кодування і створення додатків здійснюється через візуальні інструменти. Дійсно, автоматизація розробки відкриває шлях для будь-кого, навіть людей з обмеженим досвідом програмування, створювати веб- і мобільні додатки значно швидше і простіше.

Результати досліджень

Треба визнати, що платформи з мінімальним кодуванням — сучасні, потужні і сприятливі для бізнесу. Більшість процесів, таких як розгортання, оновлення та інтеграції, виконуються автоматично. Тому, зараз low-code підхід є домінуючою тенденцією в бізнес-середовищі.

У 2016 році Forrester провела дослідження, що стосується платформ з мінімальним програмуванням і їх вплив на майбутнє бізнесу та ІТ. Доповідь включає в себе брифінги з 42 постачальниками, опитування постачальників і бесіди з 33 клієнтами (інтерв'ю, запити клієнтів, і багато іншого). За даними Forrester Research, прибуток від low-code на ринку складав $1,728 млрд в 2015 році. Очікується, що показник виросте до $15,478 млрд в 2020 році. Тому не дивно, що багато організацій освоюють такий підхід.

Переваги платформ з мінімальним програмуванням

Давайте розглянемо уважніше найбільш значні переваги впровадження таких платформ для створення додатків.

Залучення зацікавлених сторін

Платформи з мінімальним кодуванням допомагають швидко створювати і оновлювати додатки. Таким чином, розробники мають можливість ділитись готовими функціями із зацікавленими сторонами вже через кілька годин або днів. Це підвищує взаєморозуміння і відповідальність всієї команди.

Немає необхідності в ІТ-навичках

Візуальні інструменти в платформах з мінімальним програмуванням дуже потужні. Вам не потрібно володіти ІТ-навичками та здібностями, багаторічний досвід по їх вдосконаленню також не грає ролі. Реальна перевага платформ — це можливість створювати найновіші додатки неайтішним персоналом. Цих людей ще називають «розробниками-любителями». Можливо, залучення ІТ-підтримки залишиться в минулому.

Швидкість розробки

Звичайно, в сучасному світі бізнесу важливо, щоб всі процеси здійснювались якнайшвидше. Таким чином, швидкість є найбільш вагомою перевагою для того, щоб впроваджувати low-code. Завдяки візуальним інструментам в платформах розробники можуть створювати і розгортати нові додатки за кілька днів або годин.

Висока продуктивність

В загальному, low-code розробка є підходом для розробників, щоб виконати якнайбільше інших важливих завдань. Застосування low-code’у допомагає їм позбавитись від дрібних задач, що є очевидною перевагою, і витрачати більше часу на створення складних і важливих проектів.

Створюєш раз — застосовуєш скрізь

Потреба в мобільних додатках значно рухає вперед інновації в сфері розробок, тому що користувачі хочуть легко здійснювати різні операції за допомогою різних пристроїв. З low-code розробкою це стає можливим без додаткового кодування або позапланових ресурсів. Функціонал додатка вже передбачає крос-платформні можливості. В результаті цього, досвід користування однаково рівний як при користуванні настільним комп’ютером, так і планшетом або смартфоном.

Звичайно, з усіма цими яскравими перевагами платформ компанії можуть добре озброїтись для швидкого адаптування до мінливих умов ведення бізнесу та досягнення значного успіху на ринку. Однак, є багато інших способів, щоб реалізувати всі ваші творчі ідеї. Наша служба підтримки може також допомогти вам завершити завдання і проекти легко й швидко. Зв'яжіться з нами в будь-який час!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Хотілось би звернути вашу увагу на корисний інструмент для дебагінгу (також відомого як відлагодження або зневадження) JavaScript. Це навіть не інструмент, а набір інструментів під назвою Chrome...

2

У сьогоднішній статті ми згадаємо кібер-загрози, які дуже поширені на даний час. Крім того, запропонуємо вам поради, які допоможуть підготуватися до них, щоб уникнути кібер-атак.

3

Тепер DevOps є хедлайнером, привертаючи всю увагу. Насправді, багато людей до цих пір не знають, що ж це модне слівце означає. Це рух чи назва нової професії? Інновація? Можливо, просто метод...

4

Можливості з експорту даних з сайту в зручний спосіб та у потрібному форматі — актуальна та цікава тема, яка заслуговує на підбірку статей. У попередній статті ми ознайомлювали вас із...

5

Кожен бізнес зацікавлений у впливі, залученні та заохоченні більшої кількості клієнтів. У минулій статті ми пропонували вам...

Subscribe to our blog updates