Переваги кастомної веб-розробки над готовими рішеннями

28.08.2019
Переваги кастомної веб-розробки над готовими рішеннями
Автор:

Стрімку «діджіталізацію» не спинити. Тому, незалежно від розміру та напрямку діяльності, вашому бізнесу обов’язково потрібен сайт.

Щоб отримати сайт, ви можете стикнутися з вибором: кастомна веб-розробка чи готові рішення «з полиці»? Останній варіант може виглядати спокусливо, але при більш детальному погляді переваги кастомної веб-розробки очевидні. Обговоримо це детальніше.

Кастомна веб-розробка чи готові рішення

Під кастомною веб-розробкою розуміють розробку для конкретного клієнта за його вимогами. Їй можна протиставити використання безкоштовних конструкторів сайту чи шаблонів для дизайну, які забезпечують вам готовий сайт — але чи справді він готовий до майбутніх викликів?

Варто зазначити, що рівень безкоштовних конструкторів сайту буває дуже різним. Є повноцінні системи керування контентом (CMS) і платформи на кшталт Drupal, WordPress, Magento, Laravel, і т.д.

Завдяки ним, зараз ми рідко говоримо про «кастомну веб-розробку» як створення сайту з нуля мовою програмування — наприклад, PHP. Адже CMS створює чудову основу для сайтів і прискорює їхню розробку.

Кастомна веб-розробка на базі CMS — дуже ефективна і гнучка. Хорошими прикладами будуть розробка кастомних Drupal-модулів або кастомних WordPress-плагінів для втілення будь-якої ідеї клієнта. Тому, звісно, ми відносимо це до 1-ї категорії в нашому сьогоднішеньому порівнянні «Кастомна веб-розробка чи готові рішення».

Переваги кастомної веб-розробки

Унікальна функціональність згідно потреб бізнесу

Завдяки кастомній веб-розробці ваш сайт робити те, що потрібно, і так, як ви бажаєте. Це включає в себе і кроки взаємодії користувача з сайтом, робочі процеси для вашої команди, інтеграцію зі сторонніми системами для потреб вашого бізнесу, і все що завгодно інше. Ви не зв’язані обмеженнями, що є в готових рішеннях.

Краща швидкість завдяки оптимізованій функціональності

Коли ви отримуєте готовий сайт від платформи для побудови сайтів, він зазвичай має набір функцій, яких ви не зможете позбутися. А зайва функціональність створює додаткове навантаження на швидкість сайту. Кастомна веб-розробка вирішує цю проблему, даючи вам тільки те, що потрібно — не більше і не менше. Наприклад, один кастомний Drupal-модуль може замінити цілий ряд безкоштовних, адже він створюється саме для вашого випадку. Це підвищує швидкість, попереджає конфлікти, прибирає складність і забезпечує безперебійну роботу сайту.

Говорячи про швидкість сайту, варто відзначити, в кастомній веб-розробці так чи інакше більше можливостей для її підвищення.

Швидкість сайту, в свою чергу, приносить із собою інші переваги:

  • довша тривалість сесіїі
  • прокращення юзабіліті
  • більше конверсій
  • кращі результати з SEO
  • зростання задоволеності клієнтів

better website performance

Ексклюзивний дизайн для ідентичності бренду

Якщо ви використовуєте безкоштовні шаблони для дизайну сайту, є велика ймовірність, що їх також використовує безліч інших сайтів.

До того ж, прості конструктори сайтів зазвичай дозволяють незначно кастомізувати дизайн — обрати кольори фону, замінити головне зображення і тому подібне. Ці кастомізації дуже обмежені, і немає місця креативній роботі дизайнера.

Послуги з кастомної веб-розробки і дизайну дозволяють створити ідентичність вашого бренду і забезпечити його впізнаваність. Експерти можуть використати найновіші техніки дизайну, не обмежуючись жодним рамками. Ваш кастомний дизайн може починатися з самого початку — з прототипів, які визначать архітектуру сайту.

Безмежні можливості росту

Можливо, власники стартапів вважають, що «конвеєрного” сайту їм буде достатньо. Дуже спірне твердження, але саме в цей момент варто виділитися з-поміж інших.

В будь-якому випадку, коли з часом бізнес росте, сайт не може рости разом із ним. Простим конструкторам сайтів не вистачає так званої “scalability” (здатності до росту і розширення).

З кастомною веб-розробкою ваш сайт росте саме до тих масштабів, які ви бажаєте. Він готовий до нових викликів — наприклад, прийому в рази більших об’ємів трафіку і так далі.

Свобода в будь-яких змінах

Сьогодні на кожному кроці з’являються нові технології. Кастомна веб-розробка дає вам повну свободу використувати їх і втілювати будь-які бізнес-ідеї. Ваш сайт завжди можна змінити або повністю переробити за вашими новими вимогами.

Замовте послуги з кастомної веб-розробки

Всесвітня павутина переповнена пропозиціями. Час виділятися! Допоможіть користувачам обрати вас з-поміж інших. А наші професійні послуги з кастомної веб-розробки вам це забезпечать.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Персоналізація в інтернет-комерції допомагає максимізувати продажі, підвищувати рівень ...

2

Додаткові плагіни здатні безмежно розширювати функціональні можливості WordPress-сайту. У цьому багатстві вибору є інша сторона медалі — можливі конфлікти між плагінами в WordPress. Сьогодні...

3

Сьогодні команда InternetDevels пояснює, як вирішити проблеми з темами для WordPress. Не забудьте зберегти...

4

Чи знаєте ви, що можна запустити стартап протягом 24 годин, а команда досвідчених веб-розробників може навіть створити веб-сайт для потреб вашого бізнесу? Сьогодні команда InternetDevels пояснює,...

5

У цьому блозі ми пояснюємо, як дізнатися, що ваша платформа уражена хакерами, і як відновити зламаний сайт WordPress.

Subscribe to our blog updates