12 основних SEO порад для початківців

30.10.2019
basic SEO tips for beginners
Автор:

Навіть веб-сайт з найкращою функціональністю та дизайном не може бути успішним без оптимізації для пошукових систем. Але що робити, якщо ви новачок і не знаєте багато про SEO?

Команда InternetDevels пояснює, що таке пошукова оптимізація сайту, а також ділиться основними SEO порадами для початківців!

Що таке SEO?

Оптимізація для пошукових систем або просто SEO — це набір спеціальних прийомів та стратегій, які допомагають збільшити рейтинг веб-сайтів у видачі пошуку. Згадайте себе, коли ви щось гуглите. Ви, мабуть, переглядаєте перші 2-3 сторінки видачі, якщо не менше. Якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт відображався високо в результатах пошуку (в ідеалі на першій сторінці), коли люди шукають інформацію, яку ви надаєте на вашій платформі, вам потрібно знати усі деталі та секрети SEO.

Як SEO може принести користь моєму веб-сайту?

Високе ранжування в Google може дуже корисним для вашого бізнесу. Якщо ваш сайт відображається на перших кількох сторінках, шанси на те, що люди побачать і відвідають його, значно зростають. В результаті, ви отримуєте більше трафіку, конверсій, збільшуєте продажі та стаєте більш популярними!

Основні SEO поради для початківців

Ви не можете отримати все й відразу. Однак є деякі основні елементи, які ви просто не можете проігнорувати, якщо хочете оптимізувати свій веб-сайт для пошукових систем. Ознайомтеся з цими 10 основними порадами щодо SEO для початківців!

1. Виберіть відповідні ключові слова

Правильні ключові слова є найважливішим елементом базового SEO, оскільки вони допомагають отримати більше трафіку за допомогою органічного пошуку. Подумайте, що люди пишуть, шукаючи послуги чи товари, як ваші. Ви також можете провести невеликі дослідження і подивитися, які ключові слова використовують ваші конкуренти.

Сервіси для пошуку ключових слів:

2. Оптимізуйте мета теги

Мета теги описують зміст сторінки, а також допомагають пошуковикам ідентифікувати релевантність пошукового запиту до змісту сторінки. Мета теги існують в коді HTML.

До мета тегів належать:

  • Title Tag
  • Meta Description Attribute
  • Meta Keywords Attribute
  • Meta Robots Attribute

meta tags

3. Створіть влучні заголовки та підзаголовки

Заголовки та підзаголовки на вашій сторінці також важливі для SEO. Існує 6 видів тегів, від H1 до H6. Використання тегів H3-H6 не є обов'язковим.

heading and subheading

4. Додайте внутрішні посилання

Внутрішні посилання — це гіперпосилання, які спрямовують відвідувачів на цільову сторінку вашого веб-сайту. Внутрішні посилання можуть принести користь для пошукової оптимізації сайту, оскільки вони допомагають надовше залучити ваших читачів. Вони також підвищують авторитетність вашої платформи та певних сторінок.

5. Додайте зовнішні посилання

Зовнішні посилання — це гіперпосилання, що ведуть до інших авторитетних джерел на інших веб-сайтах. При використанні зовнішніх посилань на популярні веб-сайти, Google оцінює вашу платформу як більш цінну. Пам'ятайте, що вам слід додавати посилання лише на популярні та релевантні веб-сайти, якщо ви хочете, щоб ця SEO порада допомогла вам. 

6. Створюйте зручні для пошуку URL-адреси

URL-адреса має бути зручною для пошуку та зручною для читання людьми. Ми рекомендуємо використовувати головне ключове слово в URL-адресі.

search-friendly URL

7. Додавайте описи зображень

Описи зображень не тільки корисні для SEO, але і роблять ваш веб-сайт більш доступним для людей з обмеженими можливостями. Якщо зображення не завантажується або користувач не може його побачити через проблеми з зором, описи допомагають визначити, що зображено на малюнку.

Для того, щоб створити описи зображень, сприятливих для SEO, потрібно детально описати, що зображено на малюнку. Якщо є якийсь текст, вам слід переписати його в опис.

8. Збільшіть швидкість завантаження сторінки

Швидкість завантаження сторінки безпосередньо впливає на рейтинги SEO, оскільки Google високо оцінює сторінки, які швидко завантажуються. За даними Kissmetrics, 47% користувачів очікують, що веб-сторінка завантажиться за 2 секунди або навіть менше, тоді як 40% відвідувачів більше ніколи не перейдуть на сайт, що завантажується більше 3-ох секунд. Чим швидше завантажується веб-сайт, тим вище він буде відображатися на сторінці результатів пошукової системи, оскільки швидкість завантаження впливає на трафік, конверсії, тощо.

HOW WEB PAGE LOAD SPEED AFFECTS USER BEHAVIOR

Ви можете перевірити швидкість завантаження веб-сайту за допомогою спеціальних сервісів, таких як WebPageTest.

Дізнайтеся, як збільшити швидкість завантаження сторінки.

9. Make your website mobile-friendly

Все більше користувачів користуються мережею через свої мобільні пристрої. У деяких країнах кількість мобільних користувачів навіть перевищує тих, хто користується інтернетом через ПК. Однак не всі платформи оптимізовані для мобільних пристроїв. Це різко впливає на рейтинг Google, оскільки ця пошукова система використовує швидкість завантаження на мобільних пристроях як показник для ранжування результатів пошуку.

Google пропонує безкоштовний тест на оптимізацію для мобільних пристроїв, який допоможе вам визначити, чи оптимізовано ваш веб-сайт для телефонів.

Дізнайтеся, чому ваш веб-сайт повинен бути оптимізованим для мобільних пристроїв.

10. Створіть XML Sitemap

XML Sitemap — це список посилань на всі основні сторінки веб-сайту. Цей список веде пошукові системи до найважливіших сторінок вашої платформи, а також повідомляє Google про будь-які оновлення на цих сторінках і, як результат, покращує ваш рейтинг.

11. Regularly update your content

Додавайте новий контент і регулярно оновлюйте вже існуючий! Контент має бути релевантним до того, що хочуть побачити ваші відвідувачі. Не забудьте додати відповідні ключові слова, щоб користувачі могли знайти ваш сайт за допомогою органічного пошуку. Якщо ви пишете блоги, пишіть не менше 1000 слів і додавайте внутрішні та зовнішні посилання. Пам'ятайте, що Google оцінює такі статті краще.

Ми рекомендуємо створити спеціальний контент-план, а також написати тексти для веб-сайту заздалегідь. Тут ви можете знайти інформацію щодо створення контенту для нового веб-сайту.

12. Відстежуйте ключові показники та вдосконалюйте їх

Важливо регулярно стежити за результатами вашої наполегливої ​​праці та дивитися, чи є якісь покращення. Цього можна досягти, встановивши Google Analytics. Цей інструмент пропонує цінні дані щодо поведінки ваших користувачів.

Основні звіти Google Analytics

  • keywords analysis report
  • referrals report
  • bounce rate report
  • navigation summary
  • conversion report

Дізнайтеся більше про оптимізацію для пошукових систем у цих блогах:

Вдосконаліть SEO разом з InternetDevels!

Ці основні SEO поради не тільки допоможуть вам підняти ваш сайт в результатах видачі пошуку, але також приведуть до розвитку бізнесу та збільшать кількість конверсій. Дотримуйтесь їх, і ви побачите, як зростає популярність вашого веб-сайту.

Якщо ці стратегії все ж здадуться для вас складними, не хвилюйтеся. Ви завжди можете звернутися до SEO-фахівців з InternetDevels!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Нехай найкращі сайті чудово шукаються в Google! З метою допомогти вам у пошуковій оптимізації, ми ділимося з вами статтями про SEO і дизайн, SEO для інтернет-магазинів та іншими. Однак, є дуже...

2

Вижміть найкраще з Google Analytics за допомогою нашого простого гайду, як розпочати роботу з цим сервісом.

3

Голосовий пошук — це нова тенденція, яка вже стала частиною нашого повсякденного життя. Команда...

4

З вами таке траплялося? Відкриваєте звіт “Помилки Сканування” у пошуковій консолі Google і бачите сотні 400-их, 404-их та 500-их помилок? Давайте розберемося, чому так важливо слідкувати,...

5

Сьогодні SEO грає за новими правилами, і Google бере до уваги те, наскільки корисними сайти є для відвідувачів. Таким чином, на пошукову видачу впливають...

Subscribe to our blog updates