Дизайн сайту для банку: 10 чудових прикладів

18.07.2019
banking website design examples
Автор:

Люди довіряють банкам одну з найважливіших сфер свого життя — фінансову. Тож хороший сайт банківської установи повинен втілювати собою надійність, бути зручним та привабливим. Сьогодні дизайн сайту для банку точно не менш важливий, ніж дизайн його офісу.

Раніше ми вже ділилися з вами прикладами сайтів у галузі бізнесу та фінансів на CMS Drupal. Сьогодні акцентуємо увагу на дизайні банківських сайтів незалежно від CMS. Давайте переглянемо декілька чудових прикладів.

Основні принципи дизайну сайту для банку

Як же повинен виглядати ідеальний сайт банку? На сьогоднішній день банківські сайти варто будувати навколо таких ключових моментів:

  • Зручність користування сайтом в усіх найменших деталях
  • Чіткі кроки та помітні заклики до дії
  • Високий рівень безпеки сайту і його підтвердження в елементах дизайну (знаки безпеки і т.д.)
  • Швидка доступність і чіткий виклад ключової інформації
  • Оптимізація для мобільних пристроїв
  • Веб-доступність для користувачів з обмеженими можливостями
  • Цілісність стилю та злагодженість у колірних схемах, іконках, шрифтах і т.д.
  • Підтвердження репутації банку за допомогою елементів дизайну (сертифікати, нагороди тощо)
  • Акцент на цінностях цільової аудиторії в зображеннях і текстах

Чудові приклади банківських сайтів

Zenith Bank

Мультимовний сайт банку Zenith Bank демонструє нам злагодженість у поєднаннях кольорів, цікаві кастомні іконки, фіксовані меню та анімацію. На сайті пропонується онлайн-банкінг, знак «замочка» біля якого додає користувачам відчуття безпеки.

Zenith Bank on Drupal

Simple

Стильна простота — саме так можна охарактеризувати дизайн сайту для банку Simple. Основна концепція підсилюється зображеннями білої кредитної карти Simple, білого гаджету з мобільним додатком Simple і так далі. На сайті — чіткі кнопки заклику до дії, а інструкції до реєстрації написані дуже дружньою мовою.

Simple bank’s website

Solarity Credit Union

Сайт Solarity Credit Union акцентує увагу на цінностях та мріях цільової аудиторії, демонструючи щасливу сім’ю в затишному будинку. Прості описи послуг, чіткі на помітні кнопки заклику до дії додатково заохочують потенційних клієнтів.

Solarity Credit Union’s website

Johnson Financial Group

Тепла, золотистка колірна гама та зображення створюють затишну атмосферу на сайті Johnson Financial Group. Все знаходиться в легкому доступі, а на головній сторінці відображаються основні продукти компанії з відповідними іконками (в тому числі і мобільний банківський додаток).  

Johnson Financial Group’s website

United Bank

На сайті банку United Bank ми бачимо приємні корпоративні кольори та чіткі зрозумілі тексти без перевантаження інформацією. Слайдер на головній сторінці допомагає сайту краще демонструвати основні послуги. На кожній сторінці є заклик до дії з детальними опціями зв’язку з банком.

United Bank’s website

City Bank

Сайт банку City Bank створено в діловому стилі. Основні продукти користувач бачить на головній сторінці, здійснюючи скролінг донизу. Деякі з них мають спеціальне велике зображення, і кожен має помітну, контрастну кнопку заклику до дії — наприклад, до перегляду інформації про мобільний додаток банку.

City Bank’s website

P&N Bank

Яскраві кольори та фото щасливих дітей — візитна картка сайту банку P&N Bank. Це гарний приклад того, як дизайн сайту для банку апелює до сімейних цінностей цільової аудиторії. Насичені кольорами та зручні меню допомагають користувачам з легкою навігацією по сайту.

P&N Bank’s website

Northwoods Bank

Якщо ви відвідаєте сайт банку Northwoods Bank of Minnesota, , то зануритесь в атмосферу регіону завдяки живописним зображенням та унікальним шрифтам. Слайдер на головній сторінці демонструє основні пропозиції банку. На сайті забезпечений швидкий доступ до всієї інформації.

Northwoods Bank of Minnesota’s site

Bank of Melbourne

Контрастні кольори, помітні кнопки заклику до дії та унікальний дизайн з елементами малювання однією лінією — ось що приваблює око на сайті банку Bank of Melbourne. Сайт описує опції для клієнтів в дуже чіткий та зрозумілий спосіб.

Bank of Melbourne’s website

Heritage Bank

Сайт банку Heritage Bank — чудовий приклад використання сертифікатів та нагород на головній сторінці для підсилення репутації банку. На сайті немає перевантаження інформацією, акцент зроблено на фактах і цифрах. Корисні інструменти на кшталт банківських калькуляторів та стильна візуалізаціія роблять сайт іще привабливішим для клієнтів.

Heritage Bank’s website

Давайте створимо сайт банку для вас

Якщо ці приклади дизайну банківських сайтів сподобались вам і вас цікавить подібний проект, зверніться до нашої команди з розробки і дизайну. Ми створимо для вас сайт, що стане надійним та привабливим представництвом вашої фінансової організації в інтернеті.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Останній гарячий тренд веб-дизайну — це використання великих шрифтів. Сьогодні команда InternetDevels розповідає найголовніше про використання великого шрифту в веб-дизайні.

2

Фонове відео є потужним інструментом веб-дизайну для отримання переходів і збільшення трафіку. Сьогодні команда InternetDevels досліджує, коли і як використовувати фонові відео.

3

Правильно використана анімація може збагатити функціональність і збільшити залученість на вашому сайті. Дізнайтеся, як анімація може покращити UX.

4

UI та UX можуть допомогти вам розширити інтернет-бізнес, або, навпаки, зруйнувати його. Дізнайтеся, які помилки веб-дизайну найбільш поширені та як їх уникнути.

5

З часом багато речей змінюються, тому рекомендуємо вам робити редизайн веб сайту кожні 12-15 місяців, щоб впровадити нові функціональні можливості, оновлення та візуальні ефекти. Наші веб-...

Subscribe to our blog updates