Як зробити резервну копію і відновити ваш WordPress сайт за допомогою плагіна UpdraftPlus: Повний огляд 2020

04.11.2020
backup and restore your WordPress website with the UpdraftPlus plugin
Автор:

Ви думаєте, що плагін резервного копіювання UpdraftPlus WordPress для вашого сайту не потрібен? Ви думаєте, що ваш сайт не може бути хакнутий або просто вийти з ладу з інших причин?
Швидше за все, ви вже чули про важливість резервного копіювання. Ми не хочемо лякати вас, але практично будь-який сайт може бути зламаний або з ним можуть виникнути інші непередбачені ситуації.
Для того, щоб захистити вас від втрати контролю над вашим сайтом, вам слід час від часу створювати резервні копії. Резервне копіювання означає створення копії всього сайту. Якщо у вас є бекап сайту, ви зможете його відновити.
Проаналізувавши всі інші плагіни для резервного копіювання, ми прийшли до висновку, що UpdraftPlus є найпростішим. У цьому блозі Internetdevels веб девелопмент компанія, розповість про всі переваги і можливості плагіна UpdraftPlus.

Навіщо вам потрібно робити резервну копію вашого WordPress сайту?

За довгий час роботи веб сайту можуть виникати проблеми з конфліктами плагінів чи тем після їх оновлень або встановлення нових. Крім того існують і інші ризики  для порушення безпеки сайтів, наприклад хакерські атаки.
Всі ці проблеми можуть призвести до повної чи часткової втрати важливих даних. А саме, можуть постраждати файли самого сайту чи накопичений за довгий час контент.
Для розв'язання таких проблем доречно створювати запасні копії всіх файлів, які відповідають за зовнішній вигляд і функціонал та бази даних, де зберігається наповнення, що надалі дозволять відновити втрачене після невдалого оновлення.
Більшість хостингів пропонують певний план бекапів для вашого сайту, проте існують простіші і дешевші способи зробити це за допомогою UpdraftPlus плагіна.

Бекап сайту відовлює такі дані:

1. Базу даних
2. Завантаження
3. Теми
4. Плагіни

Що таке UpdraftPlus плагін?

UpdraftPlus - це популярний та перевірений плагін для відновлення та міграції сайтів на WordPress. Він пропонує низку опцій для ручного та автоматично-запланованого резервного копіювання.
Також доступне шифрування баз даних. Ви можете зберігати дані як локально, так і на своєму сервері. Існує близько десятка популярних хмарних сервісів, які доцільно використовувати аби вберегти файли у випадках, коли виникають проблеми з сервером, або існує загроза хакерських атак.

UpdraftPlus plugin

Що робить UpdraftPlus WordPress плагін таким особливим?

Для бекапу Вордпрес сайту вже створили чимало бекап плагінів. У вас може виникнути питання:

  • то чого ж я маю викристовувати саме цей плагін?
  • чим він кращий за всі інші?

Повірте, ми хотіли б допомогти вам, саме тому ми наполегливо радимо вам використовувати саме цей бекап плагін. Головною особливістю UpdraftPlus backup plugin є те, що він дозволяє вам backup і restored останню версію веб сайту безкоштовно. Всі інші плагіни, що ми зустрічали, роблять це лише у преміум плагіну, тобто вам за це треба платити.

Як встановити плагін резервного копіювання UpdraftPlus WordPress?

Щоб встановити плагін, проведіть пошук у каталозі плагінів за запитом UpdraftPlus, встановіть його, та активуйте.

UpdraftPlus WordPress backup plugin

Плагін буде доступним під вкладкою Налаштування, зліва, в панелі адміністратора.

Settings tab

UpdraftPlus WordPress backup plugin

Для створення резервних копій вручну і збереження їх на сервері достатньо натиснути “Backup Now” і обрати які саме файли ви хочете зберегти.

Backup Now

Для забезпечення стабільної роботи сайту у майбутньому, варто використовувати заплановане резервне копіювання.

scheduled backup

Як налаштувати резервне копіювання в плагіні UpdraftPlus?

На сторінці плагіна перейдіть у вкладку Settings і оберіть як часто ви бажаєте зберігати копії файлів сайту. Крім того можна налаштувати кількість копій, які зберігатимуться.

Settings tab

Варто враховувати те, що файли сайту займають значно більше місця ніж файли бази даних, тому останні можна бекапити частіше.

site files take up much more space

Після цього ви можете обрати тип сховища. Зберігання на серверах UpdraftPlus можливе за додаткову плату, але не є обов’язковим.

select the storage type

Щоб краще оцінити розміри ваших резервних копій, перейдіть до Advanced Tools>Site Size та натисніть `count` для підрахунку розміру файлів.

estimate your backups' size

Відштовхуючись від цього, ви можете обрати сховище потрібного розміру або підлаштувати кількість копій, що зберігаються.

the number of copies stored

Далі у вкладці Settings ви зможете вирішити які саме складові сайту ви хотіли б застрахувати. Після вибору достатньо зберегти зміни і плагін виконає решту роботи за вас.

save the changes

Settings tab

Як керувати резервними копіями через UpdraftPlus?

Керуйте вашими резервними копіями у вкладці Backup/Restore у секції Existing Backups.

Всі резервні копії можна використовувати для:

  • відновлення сайту
  • міграції на нові хостинги
  • завантаження на ваш персональний комп'ютер

Міграція і UpdraftPlus плагін

UpdraftPlus також має платний преміум аддон під назвою Migrator, за допомогою якого можна мігрувати веб сайт на інший хостинг за кілька кліків.
Проте для міграції можна також використати вже створені резервні копії.

Для міграції вам потрібно:

  • встановити UpdraftPlus на сайт WordPress, куди ви хочете перемістити файли з попереднього сайту
  • перед цим створити повну резервну копію
  • завантажити файли на новий сайт
  • натиснути «Завантажити файли резервних копій» в розділі «Існуючі резервні копії» і відновити їх.

Також це можна зробити підєднавши до нового сайту хмарне сховище попереднього сайту, натиснувши “Rescan remote storage” і знову ж таки відновивши бекап.

Встановіть плагін резервного копіювання UpdraftPlus WordPress!

Як ви, можливо, вже зрозуміли, плагін UpdraftPlus вважається кращим плагіном для резервного копіювання, і це заслужено! Він дозволяє створювати резервні копії та безкоштовно відновлювати ваш WordPress сайт. А це є безцінно.  Вкрай важливо зробити резервну копію вашого сайту, так як це гарантує вам, що ви зможете відновити його після крадіжки, злому або інших непередбачених ситуацій.
Забезпечте світле майбутнє вашого сайту, найміть веб розробників з Internetdevels, щоб налаштувати і встановити плагін для вашого сайту!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Відсоток мобільного трафіку перевищив 60%, а це означає, що все більше людей використовують свої смартфони для пошуку в мережі.

2

Якщо ви розміщуєте рекламу в Facebook або плануєте її запускати, то піксель конверсії Facebook є обов'язковою частиною цього процесу.

3

Якщо ви вже створили WordPress веб сайт для вашого бізнесу, то не забувайте підтримувати його.

4

Добре розроблена цільова сторінка WordPress може принести стільки переваг компанії, як ніяка інша стратегія.

5

Оптимізація конверсії може здаватися чимись незрозумілим. Тому сьогодні ми розповімо вам, що цей “секретний код” означає.

Subscribe to our blog updates