AWS CodePipeline: огляд, переваги і допомога в використанні

23.01.2019
AWS CodePipeline: overview, benefits, and assistance in using
Автор:

В розробці програмного забезпечення існує багато корисних практик, але CI/CD (Continuous Integration/Continuous Delivery) заслуговує на особливу увагу. Використання CI/CD там, де це можливо, — один із ключових принципів DevOps. Він суттєво допомагає командам у розробці ПЗ, автоматизуючи процеси збірки, тестування і розгортання. Один із сервісів у галузі CI/CD — це AWS CodePipeline. Сьогодні ми зробимо невеликий огляд роботи та переваг AWS CodePipeline, а також розкажемо, як наша команда може допомогти вам отримати від нього найкраще.

AWS CodePipeline як ефективне рішення в галузі CI/CD

Сервіс AWS CodePipeline від Amazon забезпечує автоматизовані «конвеєри» випуску програмного забезпечення. Щоразу, коли з’являються оновлення в коді, нові фічі або інші зміни на проекті, автоматично запускаються процеси збірки, тестування і розгортання. Все відбувається згідно з вашими налаштуваннями. Це додає швидкості, надійності та безпечності процесу випуску ПЗ. Що ж, давайте детальніше зупинимось на перевагах AWS CodePipeline.

Переваги AWS CodePipeline

  • Можна розгортати зміни на «живий» сайт у будь-який момент і без жодних зусиль чи метушні. При цьому у вас також є можливість проаналізувати відгуки клієнтів і швидко відреагувати на них новими змінами. Це ідеально вписується в сучасні принципи Agile. Ви прощаєтесь із тоннами рутинної ручної роботи, і в той же час перестраховуєтесь від «людської похибки».
  • Усі кроки випуску вашого продукту (збірка, тестування, розгортання) можна гнучко налаштовувати згідно з вашими потребами та вподобаннями. Це можна робити через Amazon GUI-інтерфейс, консоль, API, AWS SDK, AWS CloudFormation, AWS CLI і не тільки.
  • AWS може співпрацювати з іншими сервісами та технологіями. На додачу до «сімейства»продуктів AWS (AWS CodeCommit, Amazon ECR, Amazon S3, AWS CodeBuild, AWS CodeDeploy, AWS Elastic Beanstalk, Amazon Elastic Container Service (Amazon ECS) та інших), це також включає GitHub, Jenkins, TeamCity, Ghost Inspector, Runscope, BlazeMeter, XebiaLabs або навіть ваші власні кастомні ресурси.
  • Завдяки сервісу “AWS Identity and Access Management (IAM)”, можна тонко налаштувати користувацькі доступи на перегляд чи редагування ваших ресурсів, що важливо для безпеки.
  • Як це зазвичай буває з CI/CD, баги виявляються на ранніх стадіях, тож їх дешево фіксити, і вони не мають шансу нашкодити вашій репутації чи прибуткам уже на «живому» сайті. (Читайте більше про малі та великі баги та як тестування ПЗ приносить вигоду вашого бізнесу).

Допомога з AWS CodePipeline

Створення, налаштування або редагування конвеєрів AWS для вас

Щоб насолоджуватись вищезгаданими перевагами, вам буде потрібно налаштувати весь процес випуску ПЗ — іншими словами, створите конвеєр AWS. Згідно з ним, AWS CodePipeline буде здійснювати визначені кроки у визначені способи.

aws codepipeline

Наші DevOps-експерти готові допомогти вам створити, налаштувати чи внести зміни до конвеєра AWS згідно з вашими потребами і з додаванням усіх потрібних інтеграцій. Потрібне автоматичне розгортання безсерверного додатку з GitHub? Чи цікавить розгортання коду на віртуальну машину у хмарі? А, можливо, необхідно створити конвеєр, що використовуватиме ресурси з іншого акаунта? Чи потрібне розгортання Docker-контейнерів? Можливо абсолютно все!

Усунення проблем з AWS CodePipeline

Наша команда також може допомогти вам у разі, якщо ви стикнулися з проблеми щодо AWS CodePipeline. Це можуть бути проблеми з процесом збірки AWS CodePipeline чи будь-які інші. Просто опишіть нам ці помилки в деталях — найкраще підійде відео з екрану. І наші DevOps-експерти допоможуть вам у вирішенні проблем у будь-який зручний для вас спосіб — від онлайн-консультації до прямого доступу.

Отримайте найкраще від AWS CodePipeline

Нові технології покликані виводити розробку ПЗ на новий рівень. Вони потужні і надійні та не бояться часто повторюваних дій. Однак, правильна людська допомога — це наче фінальний «елемент пазлу» їхнього успіху. Тож доручіть роботу з AWS CodePipeline нашим DevOps-експертам — і насолоджуйтесь ефективним випуском ПЗ!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Якщо ваш сайт побудований на WordPress, або це є у вас в планах — то знайте, що його можна зробити мультимовним. Зокрема, у цьому можуть допомогти чудові WordPress-плагіни для мультимовних сайтів...

2

Добре побудований сайт ресторану здатний надихати відвідувачів на реальні візити. Як шеф-кухар знається на хороших стравах, наша...

3

Так як зростає кількість інтернет-магазинів, збільшується і кількість компаній по їх розробці. Процес вибору хорошої команди розробників — справа нелегка, враховуючи численні можливості. Команда...

4

UX дизайнери в InternetDevels вирішили поділитися їхніми поглядами...

5

Коли стоїть питання, чи може професійна команда принесли вигоду для ІТ компанії, відповідь очевидна. Так. Веб розробники в InternetDevels розповідають про деякі особливості команди з професійними...

Subscribe to our blog updates