AngularJS 2.0: покращення в новій версії фреймворку

21.12.2016
AngularJS 2.0: покращення в новій версії фреймворку
Автор:

Нам дуже сподобалось розповідати про плюси використання Drupal разом з AngularJS у веб-розробці (Drupal’а — для бекенду, Angular’а — для фронтенду). Вони — чудовий «дует»! Обидва є опен-сорсними (мають відкритий код), ідуть в ногу з останніми тенденціями, постійно змінюються. Нещодавно ми вітали Drupal 8 з першою річницею, а зараз варто відзначити випуск 2-ї версії AngularJS. Отже, з повагою до сучасних технологій, та й просто з задоволенням розповімо вам, що нового в Angular 2.

Angular JS 2.0: довгоочікуваний реліз

Легкий, швидкий, інтуїтивно зрозумілий фронтенд-фреймворк AngularJS завоював повагу величезної кількості розробників. Адже він дає можливість будувати інтерактивні динамічні веб-додатки, для яких потрібно набагато менше зусиль та набагато менше коду.

У вересні 2014 року команда Angular’а оголосила, що планує створити Angular 2. Вони працювали не покладаючи рук, і ось у вересні 2016 року нова версія нарешті побачила світ. AngularJS дуже змінився! І декілька з цих змін ми опишемо просто зараз.

Деякі покращення в AngularJS 2.0

Чудова мобільна підтримка

Нова версія Angular була створена з самого початку з акцентом на мобільно-орієнтовану архітектуру. Відбулись значні покращення в таких важливих для мобільної розробки питаннях, як час завантаження, ефективність використання пам’яті, кількість циклів процесора і т.д. (вони стануть в нагоді також і для десктоп-розробки). Angular 2 пропонує високий рівень підтримки доторків та жестів на різних мобільних телефонах та планшетах. Бібліотеки Angular 2, такі як Native script, значно пришвидшують мобільну розробку.

Компонентно-орієнтоване програмування

Час попрощатися з контролерами і $scope та познайомитись із компонентами і директивами. Angular 2 представляє абсолютно компонентно-орієнтований підхід до розробки, завдяки чому буде легше будувати складні додатки. Ви можете створювати більш самостійні та швидкі сутності, а також індивідуальні класи компонентів.

TypeScript

Angular 2 цілком підтримує мову TypeScript, хоча ви вільні обирати для створення додатку інші мови, такі як ES5, ES6 і Dart. Тепер можна в повній мірі користуватися функціоналом TypeScript та його бібліотеками. TypeScript пропонує різні інструменти для рефактирингу коду, навігації і не тільки. Особливо корисний він для масштабних проектів.

Підвищена продуктивність

У порівнянні з Angular 1, у версії 2.0 спостерігається суттєве підвищення продуктивності. Великою мірою це завдяки тому, що Bootstrap тепер може ідеально відповідати конкретній платформі. Наприклад, мобільний браузер використовуватиме інакший Bootstrap у порівнянні з десктоп-браузером.

Інші хороші новини для розробників

Значні покращення в процесах зв’язування даних, впровадження залежності та маршрутизації, перехід до семантичного версіонування, зміни в структурному синтаксисі директив та інші «приємності» покликані суттєво полегшити життя розробнику.

Бути готовим до майбутнього означає бути готовим до змін. Здається, майбутнє виглядає дуже привабливо для Angular! Ми переглянули деякі покращення Angular JS 2.0 і плануємо далі «наглядати» за ним. Лишайтеся з нами! Попереду багато цікавого.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Організація заходів — справжнє мистецтво, і важливим штрихом до вашого шедевру буде створення сайту, що...

2

Менші екрани — більше клопотів? Хоча з цим твердженням погодиться більшість розробників, «творити» для мобільної аудиторії дійсно варто зусиль! Добре, що є корисні інструменти, які роблять...

3

Створення програмного забезпечення у вигляді мікросервісів шалено набирає популярність на противагу монолітному підходу. Тож розробник ви чи власник бізнесу, маєте свій додаток чи лише плануєте...

4

Чарльз Стерлінг з Microsoft розповідає, як використовувати Power BI в роботі розробника. Зокрема, як викликати REST APIs без написання жодного рядка коду, а також як створювати інтеркативні звіти...

5

Якщо вас цікавить робота з Docker’ом, ви прийшли за адресою. Наш блог допоможе вам зрозуміти основи роботи і успішно працювати з цією відомою платформою для контейнеризації програмного...

Subscribe to our blog updates