SEO-модулі для Drupal 7, які покращать ваш сайт

17.03.2014
additional seo modules
Автор:

Якщо ви прагнете, щоб ваш новостворений Drupal-сайт відповідав усім SEO вимогам, то для цього існують сотні готових модулів на drupal.org. Раніше ми вже розповідали про найважливіші SEO-модулі. Зараз ми поділимося з вами переліком модулів, які не є обов’язковими, але їх використання надасть вашому сайту додаткові плюси в плані SEO.

Отже, розглянемо дані модулі один за одним.

Page Title - чудовий модуль для автоматичного генерування найважливішого в SEO мета-тегу Title. За допомогою налаштування шаблонів можна автоматично прописати унікальні релевантні тайтли для кожної сторінки сайту. Для того, щоб уникнути дублювання назв сторінок із пейджером, і тим самим збільшити кількість сторінок, які потраплять в індекс, в поле default прописуємо «[current-page:page-title]», а в поле Pager Suffix можна прописати «, сторінка № [current-page:page-number]». Таким чином при виведенні в'юшок з пейджером ми уникнемо дублів.

page title module

Media Sitemap - даний модуль генерує файл image_sitemap.xml. Така карта посприяє тому, щоб ваші зображення виводилися в результатах пошуку по релевантним запитам. Також можна використовувати Google Image Sitemap, але він генерує кілька карт із картинками, залежно від кількості типів вмісту, а для великих проектів це незручно.

Site verification - зручний модуль для реєстрації вашого сайту в пошукових системах. Дана реєстрація допоможе вам і пошуковим системам взаємодіяти: налаштовувати таргетинг пошуку, усувати помилки та ін.

Word Link - не обов'язковий, але зручний модуль для внутрішньої перелінковки. Модуль шукає вказані вами слова за обраними типами вмісту та підставляє під них вказані посилання.

word link module

Таким чином сторінка-рецепієнт краще індексується, отримує статичну вагу, та краще ранжується в пошукових системах за ключовими словами, які було задано в перелінковці.

Microdata - модуль, який додає підтримку мікроданних зі Schema.org у вашу розмітку. Мікророзмітка допомагає пошуковим системам зрозуміти, якого типу інформація зустрічається на сайті. За допомогою мікророзмітки поліпшується позиція сайту в результаті пошуку та краще передаються дані в сервіси пошукових систем. Для роботи з цим модулем знадобляться також деякі знання про Schema.org, а саме словник можливих мікроданних. Після установки модуля вносити зміни треба в налаштуваннях типів контенту. Для прикладу візьмемо розділ новин. Треба вказати адресу типу елемента зі словника Schema.org. У “Itemprop(s) for title field” вкажемо name.

microdata module

У налаштуваннях необхідного типу вмісту у вкладці Manage fields створюємо 2 поля: genre і image.

microdata settings

У genre в налаштуваннях у формі введення для microdata потрібно ввести «genre»

C:\Users\marashk\Desktop\genre_settings.png

Аналогічно і з Image.

image microdata mapping

Відображення мікророзмітки можна переглянути в сервісах Google і Yandex. Але ані Google, ані Яндекс не гарантують, що будуть відображати розмітку у видачі.

ImageField Tokens - чудовий модуль для оптимізації зображень. Він автоматично генерує атрибути alt і title в картинках нод, чим економить чимало часу під час додавання матеріалів.

Дивимося як його налаштувати. Заходимо в редагування потрібного нам типу матеріалу, далі в управління полями, знаходимо поле Image та натискаємо "редагування". На наступній сторінці ставимо галочки навпроти пунктів Enable Alt field і Enable Title field, розкриваємо налаштування Alt field setting і Title field setting, і задаємо необхідні нам значення.

ImageField Tokens

Пошукові системи не вміють розпізнавати картинки, лише кольорову гамму та контури. Тому ці атрибути (і в більшій мірі alt) допомагають зрозуміти, що знаходиться на зображенні. Ця оптимізація картинок може збільшити трафік відвідувачів і пошуків по зображенням.

Рекомендовано, щоб атрибути Alt і Title не були ідентичними (але підкреслимо, що це необов'язково). Також рекомендовано в атрибут Alt вписувати допоміжні ключові слова, але головне не перестаратися.

Ці налаштування полегшать оптимізацію сайту, але тільки на етапі його наповнення.

В даному блозі ви ознайомились із 6-ма додатковими модулями, які ми рекомендуємо використовувати і які однозначно можуть покращити індексацію та ранжування вашого сайту. Безумовно, це не всі існуючі модулі, їх набагато більше, але ми підібрали найбільш оптимальні, які підійдуть для кожного ресурсу.

Слідкуйте за нашим блогом та нехай прибуде з вами ТОП!

Голосів: 7 Рейтинг: 4.4

Також по темі

1

Серед десятків тем для Drupal не важко й заблукати. Ми підготували огляд найкорисніших та популярних тем серед тих, які в можете знайти ...

2

Нещодавно ми розглядали те, як створити ctools тип контенту для модуля Panels. Цього...

3

Ми підібрали золотой список найважливіших модулів для Drupal 7, які життєво необхідні для SEO-оптимізації більшості сайтів. В цьому блозі ми наводимо перелік цих модулів та розказуємо чому вони...

4

Дуже часто багато розробників стикаються з проблемою гнучкого сортування матеріалів на сайті. Одним із варіантів вирішення цієї ситуації в Drupal є модуль Radioactivity. Дізнайтеся більше про його...

5

Зміни в Drupal 8, окрім усього іншого, торкнулися процесу створення власних віджетів і форматтерів. Новий плагін API значно спрощує цю процедуру.

Subscribe to our blog updates