Спонсорство Міжнародної Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM-ICPC 2013

29.05.2013
ACM International Collegiate Programming Contest 2013 from IBM Event Sponsoring
Автор:

Спонсорство Міжнародної Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM-ICPC 2013

20 квітня 2013 року у приміщенні ЛНТУ відбувся І етап 38 Міжнародної Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування та розробки сайтів ACM-ICPC 2013, яка є складовою частиною відбіркових змагань Першості світу і проводиться у багатьох вищих навчальних закладах України. І за старою доброю традицією, компанія InternetDevels стала одним із їх спонсорів.

Всі учасники показали гарні результати, а команді переможців фірма InternetDevels подарувала цінні призи 3 нових планшети, які зможуть служити нашим переможцям і нагадувати про нашу фірму і олімпіаду.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Для нашої компанії ця подія важлива і цікава не лише  з дослідницької та споглядацької точок зору, але й наповнена високим статусним змістом, адже наша делегація вперше їде  на...

2

З превеликою радістю інформуємо вас, колеги, про одну з найочікуваніших подій для учасників ком`юніті - 4 листопада 2012 року у Львові відбудеться перший Lviv Euro Drupal Camp 2012!

3

Ярмарка кар'єри - це шанс для студентів зробити кар'єрний ріст. Для роботи на Ярмарці організатори надають роботодавцям обладнане робоче місце, де можна розмістити власні виставкові стенди.

4

Ми отримали підтвердження того, що наша компанія схвалена для участі в Партнерській програмі Acquia і нам надано статус Acquia Partner.

5

Ми провели корпоративну вечірку з приводу Нового 2011 року. Свято вдалося на славу. Не давали нудьгувати чудові дівчатка-танцівниці, які видавали просто дивовижні номери.

Subscribe to our blog updates