12-13 жовтня Lviv Euro Drupal Camp 2013 пройде у місті Лева!

13.09.2013
Lviv Euro DrupalCamp 2013 will take place in Lviv on October 12-13!
Автор:

Місце зустрічі — без змін!
Львів — поза сумнівом — є перлиною не лише Західної України, а й усієї Європи. Минулоріч місто справило незабутнє враження на організаторів та учасників, не полишивши байдужим нікого. Тож, сподіваємось, багато хто знову вирушить сюди, прихопивши колег і друзів, серед яких будуть і ті, у кого побачення із містом Лева станеться вперше.

Особливості Lviv Euro Drupal Camp 2013
Львівський кемп не обмежує спілкування лише доповідями на актуальні теми, робочими дискусіями щодо останніх тенденцій IT-індустрії: сам по собі він є чудовим майданчиком для контактів із потенційними бізнес-партнерами.
А поза всім, це тепла дружня атмосфера, невимушене спілкування і захоплююча розважальна програма! Цього року очікується ще більше цікавих подій, свіжа порція галицького колориту і нові перспективні знайомства!

Окрім офіційної частини на Друпал розробників та всіх учасників чекає також і насичена культурна програма: проводитиметься безкоштовний покерний турнір, на якому, між іншим, розігруватиметься квиток на європейський ДрупалКон 2014!
А ще, усіх прийматиме запальна вечірка в одному із найвідвідуваніших закладів Львова!

Програма кемпу:
12 жовтня, 12:00 — покерний турнір Free-Roll в клубі спортивного покеру Split (пл. Міцкевича, 6/7)
12 жовтня, 18:00 — вечірка з халявним пивом і закусками до пива у кнайпі «Хмільний Дім Роберта Домса» (вул. Клепарівська, 18)
13 жовтня, 9:00 — Друпал Кемп у 3 потоки доповідей у приміщенні конференц-сервісу готелю Reikartz Дворжец Львів (вул. Городоцька, 107)

Вартість реєстрації:
200 гр. — за умови оплати у вересні
250 гр. — за умови оплати в жовтні або у момент реєстрації на кемпі.
Оплату можна здійснити безпосередньо на сайті, в профілі зареєстрованого користувача (участь для доповідачів та волонтерів безкоштовна).

Контакти організаторів:

+38 093 726 01 30
info@drupal.lviv.ua
Skype: id.albina
Skype: id.sem
Приєднуйтесь до нас на сторінках ДрупалКемпу в соцмережах і будьте в курсі всіх свіжих новин!
FB — https://www.facebook.com/LvivEuroDrupalCamp
VK — http://vk.com/lviveurodrupalcamp
Twitter — https://twitter.com/LvivDrupalCamp
 

Чекаємо на Вас у Львові!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

20 квітня 2013 року у приміщенні ЛНТУ відбувся І етап 38 Міжнародної Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM-ICPC 2013, яка є складовою частиною відбіркових змагань Першості...

2

Для нашої компанії ця подія важлива і цікава не лише  з дослідницької та споглядацької точок зору, але й наповнена високим статусним змістом, адже наша делегація вперше їде  на...

3

З превеликою радістю інформуємо вас, колеги, про одну з найочікуваніших подій для учасників ком`юніті - 4 листопада 2012 року у Львові відбудеться перший Lviv Euro Drupal Camp 2012!

4

Ярмарка кар'єри - це шанс для студентів зробити кар'єрний ріст. Для роботи на Ярмарці організатори надають роботодавцям обладнане робоче місце, де можна розмістити власні виставкові стенди.

5

Ми отримали підтвердження того, що наша компанія схвалена для участі в Партнерській програмі Acquia і нам надано статус Acquia Partner.

Subscribe to our blog updates