9 причин аутсорсити стартап — презентація

23.10.2015
9 причин аутсорсити стартап
Автор:

Візьміть презентацію з собою:

<iframe src="https://prezi.com/jx2ymzmbyxgr/9/" width="100%"></iframe> <p>Source: <a href="//internetdevels.ua/blog/9-reasons-to-outsource-your-start-up">InternetDevels.ua</a></p>

Щойно почав проект і хвилюєшся, аби він був успішним? У тебе більше проблем, ніж перемог? Твоя команда - це ти і ще 1-3 людини? Хех, у тебе багато спільного з Opera, MySQL, Skype чи GitHub. Вони теж починалися як дрібні ідеї. Тож на чому вони виїхали? Їм допоміг аусторсинг і чітке бачення розвитку. Тож давайте з’ясуємо, чому варто аутсорсити проекти.

У дні всього лиш 24 години

Я не знаю ні одного стартапера, який працює по змінах, можливо, хіба якусь досвідчену бізнес-акулу. Переважно, розпочинаючи власний проект, ти вкладаєш у нього стільки часу, скільки можеш, жертвуючи сном і вільним часом. Саме тому багато стартаперів вигоряють - вони не можуть більше працювати над своїм проектом, бо він їм уже поперек горла. Аутсорсінг допомагає і пришвидшити процес, і витрачати менше часу, розділяючи деякі завдання з досвідченою командою, щоб не перевантажити себе. Твій стартап буде представлений вчасно, навіть якщо у добі 24 години.

У тебе є знання і розуміння, але не професіоналізм у всьому

Проблема багатьох стартаперів, що вони хочуть робити все самі. Однак часто це потребує глибоких знань. У результаті стартапери концентруються на вивченні усіх технічних деталей замість того, щоб розвивати проект. Коли ти наймаєш досвідченого розробника, тобі не треба ставати професіоналом у кожному процесі. Це зроблять експерти.

Твої ресурси обмежені

Особливо якщо у тебе в команді нема потрібної людини, аутсорсинг зіграє тобі на руку. Це не магія, однак він допомагає зберегти різні ресурси, не лише час і людей. Тобі не треба розширяти проект - просто аутсорси те, що треба.

Ти не володієш інноваціями

Переважно стартап сам по собі інновація. Однак крім цього, він потребує використання багатьох новинок, які виникають щодня. Люди, які працюють в одній сфері, переважно відстежують тренди і знають, як вирішування завдання продуктивніше. У результаті ти забезпечиш свій стартап новинками, які йдуть у ногу з часом чи навіть випереджають його.

Варто інвестувати, щоб отримати прибуток

Це ключ кожного стартапу. Іноді люди не витрачають грошей - і виграють. Однак переважно стартап потребує попередніх інвестицій. Це можуть бути твої власні гроші, кредит чи грант. Тож коли ти наймаєш аутсорсингову команду, ти інвестуєш - і отримуєш віддачу швидше, оскільки вона працює якісніше і швидше. Тим паче, аутсорсинг дешевший за найм постійних працівників.

Тобі потрібні інструменти і техніки

Переважно аутсорсингова команда знає все програмне забезпечення, яке стосується їхньої діяльності. Вони знають, як відстежувати статистику, будувати сайт чи проводити контроль якості. У них уже є важливі техніки й інструменти. А ти можеш опановувати їх цілу вічність.

Свіжий погляд завжди важливий

Це догма. Якщо у тебе є стартап, ти апріорі зацікавлена сторона. Отже, у тебе є певні упередження на основі твоєї візії й ідей. Коли ти аутсорсиш команду, ти спілкуєшся з людьми, які, скоріше всього, чують про твій проект впершу. Отже, у стартап вливається свіжа кров і нові ідеї, які допоможуть помітити те, що раніше не було видимим.

Керуй своїм проектом продуктивніше

Коли ти покладаєшся лише на себе, тобі немає сенсу строго менеджерити всі процеси. Однак коли у проект втягнуті інші люди, ти стаєш більш відповідальним. Стартапи від аутсорсингу тільки виграють - вони стають продуктивнішими і детальніше спланованими.

Отримай об’єктивного консультанта

Ти можеш попросити аутсорсингову команду про консультацію. Переважно вони - професіонали, які не зацікавлені лестити тобі - просто скажуть в очі, що на їхній погляд добре або зле. Залучивши їх до обговорень, ти отримаєш надійних консультантів.

Це - основні причини аутсорсити стартап. Звісно ж, переваги аутсорсингу цим не обмежуються. Спробуй - і ти зможеш додати багато нових пунктів до цього списку.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Firefox є одним з найпопулярніших браузерів серед веб-розробників завдяки своєму широкому асортименту інструментів. Якщо ви працюєте у зручних умовах і маєте багато засобів для розробки, процес...

2

“Сім раз відміряй, а один раз відріж”, - говорить відома приказка. Якщо ви зараз думаєте про створення веб-сайту, безсумнівно, ви не хочете помилитися у виборі CMS. Тому краще все зважити, перш...

3

Невелике дослідження на тему “Україна як партнер для аутсорсу”.

4

Останні дослідження доводять, що студенти зараз більше бажають починати свої стартапи, ніж працювати на Гугл чи Фейсбук - великі компанії не завжди надають широкі можливості. Ти здивуєшся, але...

5

Без привабливого розташування елементів та хорошої навігаційної структури на сторінці, відвідувачі не зможуть знайти потрібну їм інформацію швидко та безперешкодно. На щастя, ми хочемо розповісти...

Subscribe to our blog updates