Майже близнюки: 8 спільних речей між Drupal та InternetDevels

13.11.2015
Майже близнюки: 8 спільних речей між Drupal та InternetDevels
Автор:

Майже близнюки: 8 спільних речей між Drupal та InternetDevels

Код для вбудовування інфографіки:

<a href="//internetdevels.ua/blog/8-things-drupal-and-internetdevels-have-in-common" title="8 things drupal and internetdevels have in common" target="_blank"><img src="https://store.internetdevels.com/i/c358a611b6/863x1348-8_things_drupal_and_internetdevels_have_in_common-ukr.jpg" alt="8 things drupal and internetdevels have in common"/></a>

Ми були разом багато років і сподіваємось, що все найкраще й досі попереду! Так, ми схожі багато в чому. Зараз, коли наближається велика дата (19 листопада - реліз Drupal 8), ми вирішили відзначити 8 речей, що є спільними між системою керування контентом Drupal та компанією з розробки сайтів на Друпалі, InternetDevels. Є також інші великі дати...але розповімо про все по порядку в блозі. Влаштовуйтеся зручно і насолоджуйтесь!

Народжені в листопаді (з різницею лише в 4 дні)

Коли літо закінчується, найгарячіші події тільки починаються! Всередині листопада народилися і Drupal 8, і InternetDevels. Їхні дні народження - з різницею всього лише у 4 дні (19 листопада - день народження 8-ї версії Drupal, а 15 листопада - нашої чудової компанії. Ура!

До речі, це найкращі подарунки до днів народження їхніх засновників. Давайте привітаємо Дріса Байтерта 19 листопада, а Віктора Левандовського - 15 листопада! Ваші руки мають втомитися від плескання :)

2) 8-а версія Drupal і 8 років InternetDevels

Це не може бути збігом - це знак :) Здається, вісімка - наше щасливе число. Можливо, саме тому ми бачимо її у вигляді знаку “безкінечність” в очах Друплікона? Так, саме зараз виходить 8-а версія Друпала, а нам - 8 років. Ура!

3) Неймовірна дружелюбність

Друпал-спільнота завжди відкрита до нових учасників з усіх куточків світу, що розмовляють різними мовами. Так само й InternetDevels дружні до всіх, хто потрапляє сюди. З нами співпрацюють люди з різних областей України, а також з-за кордону. Це класно!

4) Щедрість та безкорисливість

Drupal - система керування контентом з відкритим кодом, доступна до вільного використання. Він був створений як велика безкорислива ідея на благо користувачів усього світу. InternetDevels поводиться так само. Наша компанія бере участь у розробці модулів на drupal.org, організовує та спонсорує міжнародні та внутрішні Drupal-події.

5) Неперевершена універсальність

Drupal підійде для створення будь-якого типу сайту з будь-яким функціоналом. Те саме можна сказати й про IntertnetDevels! Ми впораємося з будь-якою задачею, якою би складною вона не була. Наші проекти з усіх куточків світу всі різні, але з усіма ними ми демонструємо однаково високу ефективність.

6) Постійний розвиток і ріст

Прагнучи до досконалості та враховуючи всі найновіші тенденції, Drupal уже виходить в 8-й версії, а спільнота зростає. InternetDevels також увесь час розвивається, вдосконалюється, втілює новинки, запрошує нових людей, відкриває офіси в нових містах та запускає нові проекти, такі як наша нова сапорт-служба DruDesk. В InternetDevels уже...або, краще сказати, поки що 112 працівників, бо зростання продовжується. Це надихає!

7) Неповторна атмосфера та гумор

Які б не були друпалісти технічно “підковані” та неймовірно працьовиті, вони люблять жарти і веселощі, створюючи неповторну атмосферу в спільноті, яку неможливо забути. Це просто стиль життя. Якщо ви бували на Друпал-подіях або ж в гостях у InternetDevels, це відчуття радості життя та веселощів залишиться з вами назавжди.

8) Пиво :)

Ну що ж, ми багато говорили про роботу, але ось також дуже важливий пункт :) Пиво - це те, що ми всі любимо на вечірках і зустрічах. Чому б нам не зустрітися за келихом пива? Так, ми звертаємось до тебе - хто зараз читає ці рядки ;) Чудовим приводом може бути наша вечірка на честь релізу Drupal 8, яка пройде в 3 містах України. Давайте перевіримо, як багато ще між нами спільного! :)

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Поки Drupal-розробники відточують свою майстерність на таких конференціях, як Lviv...

2

Друпалісти, затамуйте подих і порахуйте до 8!“Велика Вісімка”, також відома як Drupal 8, буде нарешті випущена 19 листопада. Безліч Drupal-команд з усього світу почали готуватися до вечірок на...

3

Дорогенькі друпалісти, ми це зробили! :) Lviv Euro DrupalCamp 2015 перевершив усі очікування і перетнув межу в 200 учасників. Час насолоджуватися звітом і шукати свої симпатичні личка на...

4

Лише уявіть, скільки “Drupal гуру” збереться на Lviv Euro Drupal Camp 2015! Не має значення, чи ви фронт енд чи бек енд девелопер, веб дизайнер, QA інженер чи менеджер - кожен знайде цікаві для...

5

Привіт друпалістам! :) Антоніо Гауді, Монсеррат Кабальє, Лео Мессі...Всі ці чудові люди ніколи не бували на ДрупалКоні :) Чому ж ми їх згадуємо тут? Бо вони втілюють неповторний дух одного...

Subscribe to our blog updates