6 чудових SMM-інструментів: маленькі помічники, що роблять велику роботу

19.04.2016
чудові SMM-інструменти
Автор:

Ми знайомили вас із 5-ма способами захистити акаунт в соцмережах.
Тепер час перейти до нового рівня ефективності SMM
за допомогою спеціальних інструментів.

Ми живемо в час, коли соціальні мережі правлять світом — їхні можливості з просування бізнесу не підлягають сумніву. Проте, ми також живемо в час тотального поспіху. А SMM (робота з соціальними мережами) потребує багато часу і зусиль. От якби у вас були помічники, які б робили велику частину роботу замість вас! Вони існують — і роблять набагато більше, ніж ви могли б очікували. Ці помічники створені максимально підвищувати ефективність SMM.

Отже, познайомтеся з деякими гарними SMM-інструментами і дізнайтесь, на що вони здатні:

1. Canva

Створення графічного контенту тепер стало легкою задачею для будь-кого, не лише для дизайнера. Зверніть увагу на графічний онлайн-редактор Canva, який пропонує багато корисних шаблонів. Ви можете створювати колажі із своїх фото, робити гарні картинки з використанням готових елементів, а також з легкістю налаштовувати колірну гаму, прозорість та безліч інших параметрів.  

2. Bit.ly  

Якщо ви коли-небудь створювали SMM-пост на Твіттері, то знаєте, наскільки важливі короткі лінки. Суворе обмеження в кількості символів часто не дозволяє включити важливу інформацію в повідомлення. Але з надійним скорочувачем лінків ви можете зробити свої URL-и лаконічними. Натомість можна додати більше тексту. Bitly пропонує не лише скорочння лінків, а також їх брендування і відстежування статистики по них.

3. MeetEdgar

До ваших послуг розширені можливості з публікації контенту. Ви можете створювати і зберігати свої пости в Edgar у різних категоріях, наприклад, “Цитати” або “Посилання на блоги”. Потім потрібно задати, з яких категорій, коли і в які соціальні мережі повинен поститись контент. Крім того, ваші пости зберігаються у вашій бібліотеці і публікуються знову, якщо раптом вичерпався контент у певній категорії.

4. Buffer

Цей інструмент дозволяє заплановану публікацію постів у різних соціальних мережах (Twitter, LinkedIn, Facebook, Pinterest, Google+). Взагалі, Buffer був першим інструментом з можливістю відкладеного постингу. З таким помічником можна заощадити багато часу. Bufferapp також може відстежувати корисну статистику.

5. Socedo

Знайомтесь із помічником для автоматизованої лідогенерації в соціальних мережах (Twitter і LinkedIn). Його місія — допомагати вам знаходити потенційних клієнтів. Ви задаєте бажані критерії людей, з якими хотіли би встановлювати контакт. Socedo співставляє ці критерії з інтересами користувачів і налаштовує взаємодію з потрібними людьми.

6. EveryPost

Цей розумний багатофункціональний інструмент для публікації дозволить вам створювати контент із використанням різних джерел, таких як YouTube, Instagram, Flickr тощо. Ви можете налаштовувати пости залежно від вашої аудиторії в кожній соцмережі, планувати і публікувати контент у різних соціальних мережах, а також відстежувати статистику.

Це була лише коротенька підбірка, а інструментів для полегшення роботи в соцмережах є ще дуже багато. Відкрийте для себе можливості з автоматизації та насолоджуйтесь вільним часом!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Почувши словосполучення «бодішоп», ви, мабуть, в першу чергу уявляєте магазин продуктів для догляду за тілом, наповнений мильними...

2

Ваш сайт заслуговує на те, щоб бути бездоганним з самого початку. Але в тому поспіху, який часто супроводжує запуск сайтів, легко забути про...

3

Читайте і дізнавайтеся, що таке аутстафінг, чим він відрізняється від аутсорсингу, в чому його основні переваги і наскільки це явище...

4

Незважаючи на те, наскільки досвідченою у сфері веб розробки є ваша компанія, ви все ще повинні звертати особливу увагу на якість послуг...

5

Привіт усім, хто досі сумнівається, що його бізнесу потрібен сайт! На те, чому ви досі не онлайн, може бути багато причин. Але вони не актуальні у 2016 році — тепер, коли всі присутні онлайн, без...

Subscribe to our blog updates