6 причин обрати Drupal для розробки сайту

07.07.2015
6 Reasons Why You Should Use Drupal For Website Development
Автор:

Наш гість Джек Доусон, засновник Big Drop Inc., пояснює, чому вважає Drupal найкращим вибором для створення сайту.

Перш ніж приступати до розробки сайту, потрібно визначитись із програмними інструментами, які будуть при цьому використовуватись. Вони серйозно впливають на успішність сайту — це вам підтвердить будь-який хороший розробник. Не всі інструменти однаково ефективні, і обирати їх потрібно з обережністю. Інакше можна врешті-решт обрати те, що не виправдає ваших очікувань, або навіть призведе до проблем в роботі сайту.

Крім того, ефективність сайту залежить від правильного вибору хостинг-провайдера. Щоб обрати його, варто переглянути рейтинги кращих хостингових компаній.

Чому Drupal?

На вибір інструменту для розробки сайту впливають декілька факторів. Розглянемо Drupal — безкоштовну платформу, яка має відкритий вихідний код і може використовуватись для побудови сайтів різного рівня складності.

Drupal дуже потужний та функціональний, тож якщо вам потрібна складна система управління контентом, він вам чудово підійде. Хоча його також можна використовувати для управління простим блогом, але в цьому випадку його безмежні можливості витрачатимуться марно. Мрієте про сайт, здатний робити все, що тільки можна собі уявити? Тоді обирайте Drupal. Він забезпечить вашому сайту наступні переваги:

Необмежена функціональність

На Drupal-сайті у вас є безмежні можливості з використання фотографій та відео, календарів подій та форумів. Також можлива підтримка багатьох користувачів, в тому числі створення різних ролей, надання різних рівнів доступу, створення і управління робочими потоками. Багатокористувацький функціонал робить Drupal особливо корисним при створенні корпоративних сайтів.

Інтуїтивність

Є соціальні портали, які дозволяють користувачам ділитися своїми розповідями та фотографіями. Соціальний портал, побудований на Drupal, має вбудовані механізми для підняття в рейтингу цікавих постів на основі результатів голосування читачів.

Потужні можливості для нетворкінгу

Drupal має потужні можливості для нетворкінгу, що робить його чудовим вибором для таких сайтів, як, наприклад, сайти подій, заходів та кампаній.

Безпека

Багато урядових сайтів, в тому числі сайт Whitehouse, побудовані на Drupal. Це пов’язано з тим, що функції безпеки в Drupal постійно вдосконалюються. Тому Drupal чудово підходить для сайтів, на яких здійснюються фінансові операції або розміщується секретна інформація.

Підтримка спільнотою розробників

Члени спільноти Drupal створюють чудові програмні рішення і пропонують їх безкоштовно. Тому власники сайтів мають доступ до розробок, за які вони в іншому випадку заплатили б велику суму грошей. Завдяки спільноті, що працює “заради ідеї”, найновіші Drupal-технології доступні для використання.

Можливість налаштування за індивідуальними вимогами

Drupal дає можливість підтримки різних структур даних і контенту, тому він підходить для сайтів, які стосуються різних тем та галузей. З Drupal можна створити ідеальний сайт для будь-якої компанії — байдуже, це школа, пекарня чи урядова організація.

Ось шість причин, які роблять Drupal все більш і більш популярним інструментом розробки сайтів.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Розробка мобільних додатків є порівняно новою сферою розробки програмного забезпечення, але вона швидко розвивається, і є досить прогресивною, адже мобільні пристрої використовуються все ширше. У...

2

У цьому блозі ви дізнаєтесь про модуль Book - стандартний модуль, який входить в базову збірку Drupal 7. Для чого цей модуль, які його можливості, приклади його використання, рекомендації та...

3

Drupal та WordPress — дуже популярні системи управління контентом (CMS) для розробки веб-сайтів. Кожна CMS має армію своїх палких шанувальників. Тепер давайте порівняємо ключові аспекти, в яких...

4

Вирішили додати інтеграцію відео на сайт Drupal? Тоді цей блог для вас. У ньому ви знайдете детальні рекомендації щодо вибору і налаштування модулів для роботи з відео в Drupal.

5

Drupal є досить популярним засобом створення сайтів. Як перевірити, чи ваш Drupal-сайт надійно захищений? Варто дотримуватися певних правил, які можуть вберегти ваш сайт від атак та інших небезпек...

Subscribe to our blog updates