6 причин любити Drupal-сайти

28.08.2015
6 reasons why you'll love Drupal websites
Автор:

Давайте поговоримо про веб-розробку з любов'ю :) Зустрічайте блог від нашого
гостя Даніеля Маттея про 6 причин любити Drupal.

Drupal — система керування контентом з відкритим кодом (тобто доступна всім). Вона користується величезною популярністю для побудови сайтів у всьому світі. Drupal є безкоштовним, а також постійно знаходиться в процесі розвитку, завдяки чому завжди йде в ногу з останніми тенденціями. Сайти, створені на Drupal, складають близько 2,1% від загальної кількості маси сайтів. Серед них — блоги, корпоративні, комерційні та навіть урядові сайти. З кожним днем у них зростає трафік завдяки чудовим можливостям Drupal.

Drupal з’явився в 2001 році, і одразу кількість його користувачів стрімко пішла вгору. З роками такий темп не лише зберігся, а й навіть пришвидшився. Кількість сайтів сягнула мільйона, і процес продовжується далі.

Отже, назвемо 6 причин, з яких варто любити Drupal:

1. Потужний фреймворк

Drupal дозволяє безпечно зберігати шаблони сайтів для веб-дизайнерів і має потенціал для виведення сайтів на найвищі позиції в пошукових системах. Drupal достатньо потужний для практично будь-якого сайту і дозволяє користувачеві ефективно керувати контентом. Високою продуктивністю він завдячує вбудованим масштабованим базам даних та InnoDB. Він навіть може вбудовувати сторонні додатки.

2. “Гнучкі” теми

Теми, доступні на Drupal, виглядають солідно і надійно. Всі характеристики можна легко оновлювати. Теми повністю респонсивні на різних пристроях, таких як мобільні телефони, планшети і настільні комп'ютери. Для більшості інтернет-користувачів зовнішній вигляд сайту і його здатність підлаштовуватись під різні пристрої — ключові чинники, які визначають, лишаються вони на сайті чи йдуть далі. Це має вирішальне значення для успіху будь-якого сучасного сайту.

Налаштування сайту

Можливість підлаштовувати сайт під свої вподобання дуже важлива для будь-якого власника сайту, адже вона дозволяє виділити сайт з-поміж інших. Ця задача дуже легко вирішується на Drupal-сайтах, оскільки він пропонує численні можливості для налаштування. Ви можете здійснити зміни через модулі або плагіни і навіть змінити весь шаблон в разі необхідності. Всі інструменти для налаштування доступні та повністю функціональні.

3. Орієнтованість на пошукові системи

Drupal дуже добре працює з усіма пошуковими системами, що робить його улюбленою платформою для побудови сайтів. Його структура URL що дозволяє будувати URL-и так, як потрібно вам. Коли ви завантажуєте контент на сайт, ви можете виділити папку для кожної одиниці контенту і прив'язати її до обраного URL; вам буде легше знаходити все необхідне в папках. І ще один факт, якому ви могли не надавати значення: більшість користувачів розглядають URL у пошуку як інструмент орієнтування на сайті.

Позиції в пошуковій видачі змінюються щодня, але Drupal-сайтам зазвичай вдається залишатися в перших “десятках”. Тому Drupal можна назвати одним з найбільш ефективних маркетингових програмних продуктів. І хоча Google навряд чи признається в цьому, але це, швидше за все, є однією з причин його любові до Drupal.

4. Авторитетність та надійність

На Drupal-і працює безліч сайтів — як малих, так і великих. Але варто відзначити деякі “гучні імена”, такі як MTV UK, Премія Греммі і навіть Білий дім у США. Вони працюють на Drupal, тож йому ви зможете впевнено довірити сайти ваших клієнтів, вашої компанії або навіть ваш особистий блог. Drupal на практиці проявив себе надійною платформою.

5. Безкоштовність і безпечність

Drupal є платформою з відкритим вихідним кодом, відповідно, він в безкоштовному доступі. Він нагадує відкриту книгу, де користувачі можуть переглядати код один одного і оцінювати безпеку коду. З метою підвищення надійності Drupal активно перевіряються на уразливості спеціальною групою експертів.

Оскільки Drupal безкоштовний, немає жодних комісій за технічне обслуговування або ліцензійних зборів при його використанні чи оновленні до останньої версії.

6. Інноваційність

Двічі на рік Drupal-спільнотою проводяться конференції з метою зібрати нові ідеї та інновації для вдосконалення платформи. Обговорення нових способів виправити недоліки продукту — це надзвичайно важливо. Адже це дасть можливість задовольняти очікування користувачів, а, відповідно, і підвищувати позиції Drupal. Подібні конференції також об'єднують “великі уми”, які діляться важливими думками, забезпечуючи спільний інфопростір для користувачів. Оновлення здійснюються командою експертів, які живуть в різних куточках світу.

Сайт на Drupal — чудовий вибір для інтернет-торгівлі. Ви можете отримати доступ до останньої версії Drupal на його сайті і завантажити інформацію в папках. Лічені хвилини — і все готово.

Автор: Даніель Маттей (@mattedt) — координатор з онлайн-маркетингу в Dynamic Search, режисер і засновник Shotlight Productions.

Також по темі

2

Існує багато методів і факторів, що використовуються для просування сайтів в Яндексі. Сьогодні ми поговоримо як саме просунути сайт в Яндексі після відміни впливу посиланнь.

3

Нещодавно компанія SearchMetrics провела щорічне дослідження, в ході якого проаналізувала головні фактори ранжування в Google. Результати виявилися досить цікавими.

4

Переоптимізація веб сторінок часто призводить до того, що сайти втрачають свої позиції у видачі. Уникнути цього можна скориставшись нашими порадами.

5

Унікальність контенту суттєво впливає на результати ранжування сайту пошуковиками. Якщо ви не надто креативні, щоб генерувати тексти самостійно, скористайтеся нашими порадами.

Subscribe to our blog updates