Розділ 508 : зробіть ваш веб-сайт більш доступним

24.10.2019
доступний веб-сайт
Автор:

Якщо ви читаєте цей блог, то ви, ймовірно, чули про "Розділ 508” та веб-доступність.

Сьогодні команда InternetDevels пояснює, що таке розділ 508 та як зробити ваш веб-сайт більш доступним згідно ньому.

Що таке розділ 508?

Розділ 508 є частиною Закону про реабілітацію робочої сили США 1973 року. Це сукупність вимог та вказівок, яких слід дотримуватися, щоб забезпечити доступність інформації для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Сюди відносимо декілька законів. Найбільш релевантними до інформації та комунікацій є:

  • Закон про американців з обмеженими фізичними можливостями (ADA)
  • Розділ 255 Закону про зв’язок
  • Закон про доступність комунікації та відео 21 століття з 2010 року

Кому потрібно відповідати Розділу 508?

Не тільки федеральні органи повинні адаптуватися до розділу 508. Цей закон стосується будь-якої компанії, яка співпрацює з федеральними відомствами, включаючи юридичні організації, приватних підрядників, галузі охорони здоров'я, фінансову галузь, тощо.

Основні характеристики Розділу 508

Для того, щоб зробити ваш веб-сайт доступним, ви повинні дотримуватися Website Content Accessibility Guidelines (WCAG 2.0). Ознайомтеся з основними характеристиками веб-доступності та зробіть ваш веб-сайт сумісним із розділом 508.

508 compliance

  • Додайте субтитри до відео та аудіо

Субтитри використовуються для представлення розмовного контенту з аудіо та відео у вигляді написаного тексту.

У мережі є спеціальні сервіси, які перетворюють мовлення в текст. Наприклад, ви можете отримати автоматичні субтитри на YouTube, що використовує технологію розпізнавання мовлення.

  • Навігація за допомогою клавіатури

Зробіть кожен елемент сайту доступним через клавіатуру.

  • Зчитувачі екрану

Створюючи веб-сайт, пам’ятайте про такі гаджети, як зчитувачі екрану. Зробіть ваш сайт доступним для цієї технології, аби люди з вадами зору або будь-хто, хто використовує зчитувач екрану для читання контенту вголос, мали можливість отримати інформацію з вашого веб-сайту.

  • Альтернативний текст для зображень

Альтернативний (ALT) текст — це опис того, що на зображенні. Цей текст бачать зчитувачі екрану, тому люди з вадами зору можуть дізнатися, що на картинці. ALT має бути точним та корисним. Якщо при натисканні на зображення є якесь посилання, в тексті ALT також слід зазначити призначення посилання.

Дотримуйтесь цього простого керівництва про те, як зробити зображення доступними.

  • Альтернативний текст для відео

Додавайте альтернативні описи до відео за таким принципом, як і до зображень.

  • Колір і контраст

Колір та контраст є важливими елементами доступності. Використовуйте кольори розумно.

Люди з вадами зору повинні бачити певний контраст між елементами веб-сайту, наприклад, між кольором тексту та кольором фону, щоб мати можливість розрізнити вміст. Переконайтесь, що текст на вашому веб-сайті можуть легко читати всі користувачі.

  • Без обмежень у часі

Не встановлюйте жодних часових обмежень, якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт відповідав вимогам розділу 508. Деяким користувачам може знадобитися більше часу для здійснення тієї чи іншої дії, а встановлення часових обмежень може завадити їм. 

Також слід дотримуватися цих порад щодо створення доступного контенту.

Чому ваш веб-сайт повинен відповідати розділу 508?

Якщо ви хочете, щоб ваша платформа була доступною для людей з обмеженими можливостями і, як результат, отримували більше трафіку та конверсій, ваш веб-сайт повинен відповідати розділу 508.

Чи сумісний мій веб-сайт з розділом 508 та доступний для людей з обмеженими можливостями?

Перестаньте запитувати: "Чи доступний мій веб-сайт?" Існують спеціальні інструменти, які допоможуть вам перевірити доступність вашого веб-сайту:

Або ви завжди можете зв’язатися з InternetDevels для аудиту доступності веб-сайту.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Зображення покликані надихати і приваблювати вашу аудиторію, але вони також здатні сповільнювати сайт. Сьогодні ми описуємо найкращі WordPress-плагіни для оптимізації зображень.

2

Ми підібрали для вас WordPress-плагіни для генерації лідів. Вони допоможуть вам достукатись до потенційних клієнтів і розпалити їхній інтерес до ваших товарів чи послуг.

3

Доступність є необхідною умовою для успіху веб-сайту в 2020 році. Якщо ви хочете, щоб ваша платформа отримувала більше трафіку, переконайтеся, що відвідувачі не мають перешкод при навігації по...

4

Щоб отримати сайт, ви можете стикнутися з вибором: кастомна веб-розробка чи готові рішення «з полиці»? Останній варіант може виглядати спокусливо, але при більш детальному погляді переваги...

5

Персоналізація в інтернет-комерції допомагає максимізувати продажі, підвищувати рівень ...

Subscribe to our blog updates