5 причин, чому варто мати респонсивний веб-дизайн

03.01.2018
5 причин, чому варто мати респонсивний веб-дизайн
Автор:

Деякі люди відкривають свій бізнес, помилково вважаючи, що достатньо просто запустити потужний сайт і відразу мати значні прибутки. Насправді, вам потрібно вирішувати багато щоденних завдань, щоб досягти успіху в онлайн-середовищі й бути популярним серед користувачів. Крім цього, ви повинні користуватись одним неймовірно простим, але таким корисним трюком, а саме, ставити себе на місце клієнта та передбачати, щоб ви зробили в якості користувача. Пропонуємо відразу скористатися нашою маленькою підказкою на прикладі нашої сьогоднішньої теми. Запитайте себе: «Скільки часу я проводжу в мережі Інтернет, використовуючи мобільні пристрої?» Ви будете вражені власною відповіддю. Отож, ми збираємося розповісти вам, до чого тут респонсивний дизайн та назвати причини, чому варто мати респонсивний дизайн.

Основні переваги респонсивного веб-дизайну

Респонсивний веб-дизайн збільшує мобільний трафік

Зараз усі мають постійний доступ до Інтернету, незалежно від того, чи ви стоїте в черзі в супермаркеті, чи повертаєтесь з роботи додому. Люди використовують кожну можливість, аби переглянути щось цікаве на своєму смартфоні. Можливість швидкого доступу до будь-якої інформаціїї лише збільшується з випуском широкого спектру різноманітних мобільних пристроїв. По суті, основна функція респонсивного веб-дизайну й полягає в тому, щоб адаптувати ваш сайт до різних форматів (настільних комп'ютерів, планшетів, смартфонів тощо). Це означає, що ваш контент є достатньо гнучким та має хороший вигляд на всіх пристроях. Користувачі можуть насолоджуватись юзабіліті вашого сайту.

Реcпонсивний веб-дизайн забезпечує відмінний UX

Безперечно, перші враження є найважливішими. Користувач, який вперше відвідує веб-сторінку з будь-якого пристрою, хоче без перешкод переглядати ваш сайт. Так, завдання респонсивного дизайну — забезпечити чудовий користувальницький досвід. Ваші відвідувачі будуть задоволені юзабіліті вашого сайту та повернуться знову. Якщо цього не зробити, показники відмов збільшуватимуться й ви можете втратити багатьох ваших потенційних клієнтів.

Респонсивний веб-дизайн покращує SEO

Респонсивний веб-дизайн стає все більш важливим для SEO. Google «любить» респонсивні сайти за багатьма його перевагами. По-перше, сайти з респонсивним дизайном мають одну URL-адресу (і один HTML) незалежно від пристрою, що допомагає Google краще індексвати вашого сайт. По-друге, користувачам набагато простіше ділитися контентом, який знаходиться на одній URL-адресі. Також, якщо у вас є один респонсивний сайт замість окремих версій для настільних і мобільних пристроїв, ви можете уникнути проблем з дублюванням контенту та, як наслідок, негативного впливу на ваш рейтинг в пошуку.

Респонсивний веб-дизайн дешевший

Як одна з найактуальніших тенденцій, респонсивний веб-дизайн приховує в собі значно більше плюсів, ніж здається на перший погляд. У порівнянні з двома окремими сайтами, оперування одним респонсивним сайтом означає значною мірою заощадити власні кошти та час. Ви не повинні витрачати дорогоцінний час і ресурси на розробку мобільної версії сайту разом з вже існуючим сайтом. Завдяки респонсивному дизайну ви можете створити єдиний веб-ресурс, оптимізований для всіх пристроїв та значно зекономити.

Сайти з респонсивним дизайном легко підтримувати

Запуск двох окремих версій сайту означає, що вам потрібно розробити дві окремі SEO-стратегії. І навпаки, ідея респонсивного дизайну полягає в тому, що у вас є лише один сайт, який потрібно буде час від часу оновлювати. Все це дуже просто. Очевидно, що менеджмент одного ресурсу займе менше часу та коштуватиме менше. Крім того, ви можете легко і швидко вносити будь-які зміни на сайт через будь-які пристрої.

Перелік переваг респонсивного веб-дизайну можна продовжувати. Не дивно, що сьогодні це одна із найактуальніших тем. Створити сайт, який на 100% респонсивний, достатньо просто. Якщо ж у вас вже є такий, то вам слід його протестувати за допомогою чудових безкоштовних інструментів для тестування веб-дизайну. Або ж зверніться за професійною допомогою до нашої висококваліфікованої команди підтримки, яка допоможе вирішити будь-які проблеми із вашим сайтом!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Сьогоднішня ж стаття містить загальні поради, які підійдуть будь-якому веб-сайту та допоможуть покращити користувацький досвід та показник конверсій.

2

Магічна здатність картинок підлаштовуватись під розмір екрану яскраво ілюструє те,...

3

Ми склали підбірку онлайн сервісів, де це можна безкоштовно перевірити, як відображається ваш сайт на ПК і різних мобільних пристроях.

4

Якщо хочете, щоб ваш бізнес вистояв конкуренцію, то повинні запитати себе:...

5

Будь-який сайт чи додаток має бути не тільки багатофункціональним, але й привабливим, тож він потребує роботи UX...

Subscribe to our blog updates