Підсумки 2018 року: найкращі моменти для InternetDevels

26.12.2018
Підсумки 2018 року: найкращі моменти для InternetDevels
Автор:

Привіт усім! Готуєтесь до ще одного чудового року? А поки число «2019» з’являється на горизонті, ми хочемо підсумувати наші найкращі моменти з позначкою «2018».

Drupal Global Sprint Weekend 2018

Коли на вулиці січневий холод, але дуже хочеться зробити вклад в Drupal, поділитися знаннями або прокачати скіли, рішення є — Drupal Global Sprint Weekend 2018! Там завжди неймовірно гаряче.

В рамках цієї події InternetDevels провели великі 2 код-спринти. Перший був локальним у нас в офісі. А другий ми організували спільно з іншими класними Drupal-компаніями. І на цьому код-спринті двоє із чотирьох менторів були розробниками InternetDevels. Woland і ApacheEx успішно керували своїми напрямками:

  • Контрібні модулі UpTime Widget, Stripe API, Style (CSS) Settings і TableField.
  • Ядро Drupal. Unit-тестування на PHP.

Чудові зміни в підтримці модулів завдяки Open Ownership Pledge

Drupal-розробник Lolandese та компанія InternetDevels започаткували ініціативу під назвою Open Ownership Pledge. Вона допомагає мейнтейнерам модулів і тем залучати нових розробників до своїх проектів, полегшує їхню співпрацю та стимулює постійну підтримку проектів.

Це досягається завдяки вигідним умовам для кожного, хто хоче допомогти проекту. Вони включають в себе швидку перевірку патчів, відзнаки на сторінці розробника, передачу власності на проект у випадку вирішення розробником всіх наявних “issues”, і багато іншого.

Варто відзначити, що ця історія почалася з візиту Lolandese із Нідерландів до нашого офісу в Україні. Він був дуже задоволений ефективними патчами, які зробив наш Drupal-розробник Woland до його модуля, тож прилетів познайомитись, покодити на спринті і передати свій модуль в хороші руки.

Нашій службі підтримки сайтів Drudesk виповнилось 3 роки

Три роки тому ми створили Drudesk, щоб забезпечити власників Drupal-сайтів усіма можливими видами підтримки. «Дитя» відсвяткувало 3 роки, і росте неймовірно швидко!

В офісі Drudesk’а робота завжди гуде, як у великому вулику. Авжеж, завжди є попит на виправлення багів, оптимізацію, оновлення сайтів, розробку нових фіч і так далі.

Таке враження, що семимильні кроки, якими Drudesk рухається вперед, — це лише початок, а далі будуть нові і нові висоти!

На висоті мрії: Ельбрус, Говерла і Кайлас!

Можна здійснити найсміливіші мрії, досягти найвищих вершин, і нічого неможливого немає! Це не просто красиві слова — і наші працівники довели це.

Наш CEO Leviks здійснив свою мрію і зійшов на 5642-метрову гору Ельбрус. «Дівоча» команда під керівництвом керівника відділу маркетингу Lenix, піднялась на найвищу українську вершину — Говерлу. А наш Drupal-розробник Zemelia поїхав до Тібету і здійснив кору (ритуальний обхід), найвища точка якого досягала висоти приблизно 5700м, навколо 6,638 гори Кайлас.

Тож мрії ближчі, ніж здаються — і жодні відстані чи труднощі не повинні зупиняти вас. Навпаки, вони лише стимулюють намагатись і йти вперед.

Спонсорство DrupalCamp Kyiv і промова про контрибуцію в Drupal

Однак з найбільших подій Drupal Community Ukraine не могла пройти без нас! Тож ми спонсорували і відвідали DrupalCamp Kyiv 2018, а також від нашої фірми приїхав чудовий доповідач.

Кожен може зробити свій вклад в Drupal, навіть якщо думає, що не має часу часу або не знає, з чого почати.

Наш розробник Ahiles у своїй промові пояснив, чому необхідно контрибутити в Drupal, в які способи це можна робити і які кроки для цього потрібні.

Серце Друпала: коміти в ядро Drupal 8.6.x

Мабуть, найвищий рівень контрибуції в Drupal — бути залученим до створення ядра Друпала. Останній великий реліз, Drupal 8.6, був особливо значним. І ми горді тим, що до нього долучився наш розробник ApacheEx.

Наш друпаліст зробив контрибуцію в ядро Drupal 8.6.x Drupal 8.6.x (Drupal 8.6.0-beta1, Drupal 8.6.0-beta2, Drupal 8.6.0-rc1 і потім в Drupal 8.6.3). Він вирішив ряд issues — як з JavaScript, так і з PHP.

Три раунди курсів Drupal 8 і QA

«Завжди передавайте знання, які набули», казав Йода, легендарний майстер-джедай. І ми охоче робимо це з нашими знаннями!

Цього року ми провели три раунди повних курсів Drupal 8 і QA для талановитих студентів. 19 із 56 були відібрані для проходження стажування на нашій фірмі. Адже наші мудрі джедаї дають шанс здібним «янлінгам» ;)

Крім того, 7 працівників нетехнічних професій вирішили в 2018 пройти курси від початку до кінця. Вони прийняли всі виклики нарівні зі студентами. Дух Друпала вітає в повітрі, тож неможливо втриматись і не спробувати його чарівні можливості!

Всі працівники InternetDevels вивчили Drupal і IT-терміни

А ви знаєте різницю між REST і SOAP? CMS і CMF? XML і HTML? Drupal-модулями Paragraph і Panels? Mail System і Swift Mailer? У нас ще довгий список подібних питань ;)

Якщо не знаєте, можете запитати у наших бухгалтерів, юристів, контент-менеджерів, HR-менеджерів, SEO-спеціалістів чи будь-кого іншого в InternetDevels!

Всі працівники компанії пройшли сертифікацію з 130+ термінів у галузі Drupal та IT загалом. І ця сертифікація називається «Рівень 0», адже океан знань, які можна черпати, безмежний!

Сайт Drudesk мігрував на Drupal 8

У Drudesk’у були настільки зайняті покращенням різних сайтів та переведенням їх на Drupal 8, що ледь не забули апгрейднути свій власний сайт. На щастя, ця несправедливість була вирішена! Drudesk нарешті запустив свій новенький сайт з новим дизайном на останній версії Drupal’а — Drupal 8. Вітаємо, наші дорогі чарівники сапорту!

InternetDevels відсвяткував 11-у річницю

Нарешті, вишенька на торті цього року — 11-а річниця InternetDevels. Одинадцять років тому наш CEO, Leviks, зробив собі подарунок на день народження і заснував InternetDevels. І це виявився чудовий подарунок для кожного з нас, а також для сотень задоволених клієнтів!

А який подарунок хотіли би для себе ви? Можливо, ваш майбутній всесвітньо відомий проект може початися сьогодні з гарного сайту. Тож лише одне повідомлення нашій Drupal-команді відділяє вас від цього ;)

Зі святами вас, дорогі читачі! І час для втілення мрій!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Компанія InternetDevels досягла нових вершин — 11 років успішної роботи. Ми допомагаємо клієнтам у розробці найкращих програмних рішень.

2

Дорогий читачу, а що, якщо ми скажемо тобі “follow us”? Запрошуємо разом з нами на захопливу віртуальну подорож до DrupalCamp Kyiv 2018! Ювілейний, 10-річний «зліт» усіх друпалістів був чудовим. А...

3

Час буквально летить. Здається, лише вчора зусиллями нашої компанії було засновано службу для підтримки сайтів ...

4

2017 рік вже завершується. Попереду нас чекають новорічні та різдвяні свята. Це найпрекрасніший час, щоб провести його разом з родиною, відпочити та скласти плани на прийдешній рік.

5

«Колись дуже давно в дуже-дуже далекій галактиці заснували нову компанію InternetDevels.

Subscribe to our blog updates