Підбірка деяких корисних модулів для Drupal 8 у 2017

21.02.2017
Підбірка деяких корисних модулів для Drupal 8 у 2017
Автор:

Наша традиція дарувати вам короткі огляди модулів місяця продовжується сьогоднішньою статею. Раніше ми пропонували вам контрибні модулі для Drupal 8 за червень 2016, а також аналогічну підбірку модулів за травень 2016 року. У 2017 ми публікуємо деякі корисні модулі для Drupal 8, найновіший доступний реліз яких був запланований на початок цього року.

Token

Модуль додає токени (маркери), що не підтримуються полями, іншими елементами ядра та користувацьким інтерфейсом для перегляду маркерів. Наявність Token вимагається модулем Pathauto. Застосування їх обох дозволяє отримати шлях URL для поточного нода в Drupal і контролювати те, як він формує URL-адресу, беручи текст з патерна завдяки токену.

Pathauto

Модуль Pathauto дозволяє отримати SEO-дружні URL-адреси для будь-якої сторінки вашого сайту. Таким чином зникає необхідність вручну вказувати шлях і URL, оскільки модуль генерує їх автоматично для різних типів контенту. Модуль використовує маркери, які зазвичай копіюють тему контенту сторінки чи назва статті та які можуть бути змінені адміністратором.

Diff

Модуль Diff допомагає помітити різницю. Він використовується для додавання вкладки для тих користувачів, хто не має достатніх прав. В цій вкладці можна побачити всі ревізії версій сторінок електронних книг, а також всі слова і фрази, що були додані, змінені чи видалені між версіями.

Views Slideshow

Цей модуль створює слайд-шоу із зображень чи з будь-якого іншого типу контенту з Views. Модуль Views Slideshow можна легко підлаштовувати під ваші потреби. Ви можете обрати налаштування для кожного Views, яке ви створюєте у своєму слайд-шоу.

Flex Slider

Модуль служить для інтеграції бібліотеки Flex Slider з Drupal і з деякими додатковими модулями, що дозволяє створювати адаптивні слайд-шоу, які автоматично пристосовуються до різних розмірів екранів пристроїв чи розмірів вікон браузера.

Superfish

За допомогою цього модуля ви можете інтегрувати плагін JQuery під назвою Superfish з Drupal 8. Це дозволяє створювати випадаючі меню різних типів.

Simplenews

Модуль Simplenews дозволяє легко і швидко інформувати багатьох людей одразу, відправляючи повідомлення електронною поштою тим, хто підписався на розсилку. Списки адресатів можуть складатися як з авторизованих, так і з анонімних користувачів.

Webform

Модуль Webform найкраще підійде для тих, хто має потребу в багатьох веб-формах, що легко налаштовуються, для сайтів, побудованих на Drupal. Це може бути форми для участі у конкурсах, для петицій, контактів тощо, заповнені відвідувачами сайту. Остання версія 8.x-5.x надає вам об'єктно-орієнтовані патерни, розширювані плагіни, автоматизовані тести та багато іншого.

CAPTCHA

Ви можете використовувати цей модуль, щоб уникнути заповнення ваших веб-форм спамботами. Він забезпечує різні тести, що дозволяють визначити, чи це людина, чи бот виконує певні операції в інтернеті.

Ми сподіваємося, що наш список модулів для Drupal 2017 року стане вам у пригоді, і ви застосуєте деякі з них на своєму Drupal сайті. Якщо вам потрібні досвідчені розробники, ми пропонуємо свою допомогу.

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Які модулі варто встановити та які кроки здійснити, аби використовувати найкращі SEO-практики з Drupal’ом — саме такі рекомендації надає вам модуль SEO Checklist. Він робить це у один з...

2

Якщо ви є власником веб-ресурсу, котрий представляє вашу фірму, які переваги надасть вам Drupal 8? Що допоможе здобути? Як вплине на клієнтів та прибутки? Ми відповімо на ці питання прямо зараз....

3

Drupal 8 настільки приваблює своїми інноваціями, що так і хочеться... спакувати речі і переїхати! ;) Міграція на...

4

Приємно бачити, як Drupal 8 виконує свою обіцянку бути зручнішим у всьому! Ми вже обговорювали, як він поважає...

5

Називаючи Drupal “фреймворком для керування контентом”, варто згадати один модуль, який чудово передає саму суть цього процесу — Views, однозначно. Тож ми раді включити його до нашої колекції...

Subscribe to our blog updates