2016 — визначні моменти року для InternetDevels (інфографіка)

29.12.2016
2016 — визначні моменти року для InternetDevels (інфографіка)
Автор:

2016 — визначні моменти року для InternetDevels (інфографіка)

Час пригадати деякі важливі моменти року, що минає. А для більш яскравих вражень ми їх оформили в інфографіку.

Бувай, 2016-й, і дякуємо за наступне:

.NET

Ми представили розробку на .NET

Всі знали нас суто як компанію з Drupal-розробки. Звісно, ми і далі лишаємося відданими друпалістами. Але цього року ми розширили свою область компетенції, додавши до неї фреймворк .NET, ідеальний для побудови сучасних додатків та сервісів.

Drupal 8

Ми стали експертами в Drupal 8

Остання версія фреймворка залишається “міцним горішком” для багатьох команд розробників, адже в ній дуже багато нового. Ми, навпаки, маємо класних розробників на Drupal 8, які з задоволенням та зі знанням справи створюють сайти, роблять коміти і діляться своїми ідеями в блогах.

Drupal.org

We have made over 130 commits to drupal.org

Як активні учасники Drupal-спільноти, наші розробники здійснили понад 130 комітів на drupal.org у 2016. Модулі, яким вони приділили найбільше уваги, це Gridstack field, Field image tooltips, Postal Code, Search API Autocomplete, Search API, Shield Pages, Business, Hide Field Label, Tooltips for image, LoginToboggan, Views Dynamic Entity Row, Facebook Connect, Exclude Node Title, Term Reference autocomplete autocreate, Facet API Dynamic Ranges та багато інших.

Викладання

Ми започаткували навчальні програми з Drupal 8, проект-менеджменту і QA

Уже є дві групи щасливих випускників, які опанували секрети побудови сайтів на Drupal 8 завдяки заняттям, проведеним нашими Drupal-розробниками. І це буде тривати! Крім того, ми розпочинаємо схожі уроки з проект-менеджменту та забезпечення якості (QA).

Cost plus

Ми додали до варіантів співпраці систему cost plus

Багато клієнтів обирають систему cost plus, яка передбачає роботу напряму з розробниками, тоді як всі організаційні питання ми беремо на себе. Дізнайтесь детальніше про цю, а також про інші зручні можливості співпраці.

Масштабні заходи

Ми провели ряд чудових IT-заходів

Аудиторія на забуде такі визначні всеукраїнські IT-конференції, проведені нами, як ConversionCon UA, Bid&Tender Winner Conference, IT Sales & Marketing Summit, Lviv Euro DrupalCamp 2016, and Форум командоутворення та кар'єри. Були також менш масштабні заходи на кшталт Drupal Global Training Days, Твоє майбутнє в ІТ та багато інших.

Дякуємо, що лишалися з нами цього року. Ну і, звісно, ви знаєте: все найкраще попереду!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Рівно рік тому, 19 листопада, Drupal 8 офіційно вийшов у світ. От і прийшла чудова нагода зібрати усі наші статті та огляди, які ми написали про нього. Серед них — як статті для легкого читання,...

2

Просто зараз і тут запрошуємо вас на інший віртуальний день народження. Подарунків не потрібно — найкращим подарунком буде ваша увага ;) Сьогодні, 15 листопада,...

3

Цих вихідних компанія InternetDevels провела Форум командоутворення і кар’єри, де зібрались всі, для кого важливо розвивати та мотивувати найцінніші активи своєї компанії — персонал. Читайте...

4

Як побудувати сильну команду, як підтримувати в ній мотивацію, підвищувати лояльність персоналу, виявляти найкращі якості своїх працівників, або ж самому бути ефективним членом команди? Форум...

5

Здається, ніби минулорічний Lviv Drupal Camp був...

Subscribe to our blog updates