Більше десяти років у світі Друпал: InternetDevels святкує свій 11-ий День Народження

15.11.2018
Більше десяти років у світі Друпал: InternetDevels святкує свій 11-ий День Народження
Автор:

Компанія InternetDevels досягла нових вершин — 11 років успішної роботи. Ми допомагаємо клієнтам у розробці найкращих програмних рішень.

З часів скромного початку в 2007, з невеликою командою та декількома проектами, InternetDevels на сьогодні є однією з найкращих IT компаній в Україні, що налічує більше 120 фахівців у сферах веб розробки, забезпечення якості, маркетингу, продажів та управління. Як все змінилося за цей час. На щастя, у кращу сторону.

За ці 11 років ми розробили більше 780 проектів. Наша команда провела 940тис+ годин за роботою. З моменту свого заснування як Drupal Workshop в листопаді 2007, InternetDevels є однією з найбільш швидко зростаючих компаній в галузі веб-розробки Drupal в Україні, а також регулярним та відданим учасником спільноти Drupal. Ми зробили внесок у розробку 73 модулів та ядра ​​Друпалу.

Будучи членом Організації з 2009 року, ми є одними із спонсорів DrupalCons, Drupal Camps, а також організаторами Lviv Euro DrupalCamp. Окрім цього, ми спонсорували десятки національних подій Drupal.

Ми ділимося нашим досвідом кодування та розробки з іншими. Блог InternetDevels стає все популярнішим серед веб-розробників та користувачів з року в рік.

InternetDevels дякує всім, хто є частиною процвітання компанії. Ми зробимо все можливе і навіть більше, щоб досягти нових висот. Найкраще ще попереду!

З днем народження, InternetDevels

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Дорогий читачу, а що, якщо ми скажемо тобі “follow us”? Запрошуємо разом з нами на захопливу віртуальну подорож до DrupalCamp Kyiv 2018! Ювілейний, 10-річний «зліт» усіх друпалістів був чудовим. А...

2

Час буквально летить. Здається, лише вчора зусиллями нашої компанії було засновано службу для підтримки сайтів ...

3

2017 рік вже завершується. Попереду нас чекають новорічні та різдвяні свята. Це найпрекрасніший час, щоб провести його разом з родиною, відпочити та скласти плани на прийдешній рік.

4

«Колись дуже давно в дуже-дуже далекій галактиці заснували нову компанію InternetDevels.

5

Lutsk DrupalCamp 2017 нарешті відбувся! Як було написано на футболах, ця подія — це плюс один крок до DrupalCon Ukraine!

Subscribe to our blog updates