Знайомтесь, наші блогери! 100-й запис!

29.09.2014
InternetDevels bloggers
Автор:

Створити сайт — задачка не з простих… А як щодо того, щоб розробити дизайн порталу з нуля? А взяти на себе управління десятками людей, що залучені до проекту? Чи навіть підтримувати чистоту та порядок у величезному двоповерховому офісі... Кожна задача — це виклик! Тому, ми щиро вдячні нашим товаришам по команді за дотримання високих стандартів якості у своїй професії. Проте, в один прекрасний момент кожен фахівець досягає того рівня, коли просто застосовувати свої вміння і навички на практиці вже недостатньо. Потрібно також ділитися своїм досвідом із цілою спільнотою.

Та, незважаючи на весь спротив і закиди на кшталт: "Відчепіться і дайте мені просто займатись своєю справою!" вони виходять у світ — статті у нашому блозі! Невеликі компактні шедеври, які стають у нагоді сотням користувачів по всьому світу! Чому так швидко летить час? З моменту виходу першого запису, написаного нашим генеральним директором leviks’ом пройшло вже 4 роки. А сьогодні ми святкуємо визначну подію — опубліковано сотий по рахунку запис у блозі!

Заслужені похвали нашим авторам блогів! Почнемо з еліти, наших розробників звичайно ж (хтось мав якісь сумніви?). Hook menus, form alters, batches, cron jobs та інші незрозумілі слова, від яких у 10-річних дівчат просто-таки в’януть вуха, допомагають IT галузі просуватися вперед! Отже, без подальших церемоній, зустрічайте наших блогерів: 

Хочете знати більше про процес візуалізації в Drupal? Наші фахівці розповідають вам, як працювати з темами Drupal, застосовувати шаблони і робити багато інших речей, щоб ваш сайт виглядав неперевершено! Отже, ми з гордістю представляємо вам наших експертів візуалізації:

Агов, ви коли-небудь заходили на сторінку результатів пошуку під номером 48? І поки ці дві особи смиренно кивають головами у відповідь, ми переходимо до наступних блогерів. Алгоритми пошукових систем — це складна і заплутана наука, оволодіти якою можуть тільки справжні герої, так би мовити хоробрі Дон Кіхоти. Хто ж ці люди, що стоять між веб-сайтами та повітряними млинами пошуковиків? — Наші SЕО спеціалісти (або просто “сеошніки”, як любимо називати їх ми). Різниця між іспанською легендою і справжніми SEO-фахівцями тільки одна — повітряні млини не перемагають у реальності. Запам’ятайте ці обличчя, адже ці люди змусять Google поважати вас:

На щастя, сфера інформаційних технологій не обмежена лише кабельною мережею або розробкою програмного забезпечення. Іноді ми виходимо з наших печер і відкриваємо для себе багато нового в навколишньому світі. Ці люди допомагають нам побачити, що ж відбувається поза вікном браузера і поза межами нашого офісу:

Отже, як ви бачите, наша команда працює в поті чола, щоб надати вам інформацію найвищої якості! Дякуємо нашим неперевершеним блогерам та бажаємо їм професійного зростання. Ну і не забувайте, ми чекаємо ще більше нових захопливих статей від вас, так що не розслабляйтесь!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Node.js - це потужна платформа для побудови всіх видів додатків, яка зокрема може інтегруватися з Drupal 7. Як встановити та налаштувати...

2

В нашій компанії є клієнти, котрим, деколи, доводиться довго пояснювати, як працює веб-програмування. Ми зловили себе на думці, що є люди, які просто не знають, про який процес йде мова.

Subscribe to our blog updates