10 ефективних порад, які допоможуть знайти найкращого веб розробника — презентація

12.10.2015
10 ефективних порад, які допоможуть знайти найкращого веб розробника — презентація
Автор:

Візьміть презентацію з собою:

<iframe src="https://prezi.com/lu9nrjuf-keb/10/" width="100%"></iframe> <p>Source: <a href="//internetdevels.ua/blog/10-tips-for-hiring-a-top-web-developer">InternetDevels.ua</a></p>

Лінус Торвальдс, фінсько-американський інженер програмного забезпечення, стверджує: “Більшість хороших програмістів програмують не тому, що вони очікують отримати за це гроші або схвалення людей, а через те, що програмувати - весело”. І це правда! Видатний програміст - це не той, хто вивчив величезну кількість мов програмування і знає їх ідеально, а той, хто шалено любить свою роботу і насолоджується нею.

Якщо ви підприємець або лише збираєтеся заснувати свій бізнес, то створення веб сайту є одним з найкращих шляхів для його розкрутки. Один з ключових моментів цього процесу - знайти веб розробника, оскільки ця людина має створити привабливий імідж вашій компанії, що мало би справити приємне враження на клієнтів. Перш ніж ваша компанія чи бізнес найме на роботу веб-девелопера, візьміть до уваги ці поради. Вони творять чудеса і зроблять свою справу!

1. Придивіться уважніше

Енергія, стимул, напористість, цікавість та цілеспрямованість є основними рисами характеру першокласного Drupal розробника. Якщо девелопер цілеспрямований, він готовий багато зробити для досягнення цілі, а це означає, що він створить веб-сайт саме таким, яким ви його бачите. Цікавість та цілеспрямованість заохочують людину вивчати більше, і як результат, робити кращі продукти.

2. Розробіть невеликий проект

Створення пробного проекту допомагає побачити людину в дії та отримати певну додаткову інформацію про її можливості. Кожен очікує від розробника оригінальних рішень, чудової командної роботи та ідеального кінцевого результату. Саме через створення такого невеликого проекту, ви зможете побачити, чи ваш кандидат є насправді достатньо кваліфікованим, чи його професійна підготовка залишає бажати кращого.

3. Окресліть навички

Запишіть усі навички та досягнення, які повинен мати ідеальний кандидат. Ви можете визначити чітку галузь знань, якою повинен володіти претендент; до прикладу, певні мови програмування та системи управління контентом. Далі, під час інтерв’ю, перевірте, чи професійний досвід кандидата відповідає вашим потребам.

4. Бажання вчитися

Час летить, технологічний прогрес стає все кращим і кращим, тому переконайтеся, що претендент має хорошу здатність адаптовуватись та навчатися чогось нового. Уявіть, що ви хочете веб-сайт у дуже сучасному стилі, якого ще ні в кого не було. Що ви будете робити? Ви наймете сповненого ентузіазму веб-розробника, який з радістю буде вчитися та втілить вашу мрію, тому що він завжди відкритий до нового і постійно покращує свої навички.

5. Знайдіть приклади робіт розробника

Попросіть потенційного кандидата представити його попередні роботи. Досвідчені розробники з радістю їх покажуть, для того, щоб продемонструвати свої здібності та таланти. Проглянувши веб-сайт претендента, ви побачите його стиль, переваги та недоліки. Також варто обговорити деякі технічні аспекти. Загалом, ви матимете змогу точно оцінити його здібності та компетентність.

6. Дедлайни

Ви обов’язково повинні запитати кандидата про те, чи вчасно він виконує завдання. Для прикладу запитайте таке: “Чи будете ви робити все можливе, щоб вчасно завершити завдання?”, “Що ви будете робити, якщо не встигатимете вкластися в терміни?”. Коли ви отримаєте відповіді на ці запитання, ви зможете зробити певні рішення. Якщо ви задоволені його відгуком та ставленням до всіх вимог, тоді вперед, ви можете взяти на роботу цю людину.

7. Робота у команді

Поцікавтесь, чи ця людина підтримує звязок з іншими девелоперами. Знавець своєї справи з легкістю переконає інших приєднатися до його команди. Тому, якщо він хороший лідер і вміло керує командою, це означає, що цей кандидат - прекрасний вибір для вас.

8. Знайте ринкову ціну

На досвідчених програмістів є попит, і цей попит постійно збільшується. Якщо ви хочете бездоганний веб-сайт, найміть висококваліфікованого розробника, який заслуговує хорошу заробітню плату. Тому, краще дізнатись ринкову ціну, тоді ви не втратите можливості найняти чудових девелоперів, запропонувавши їм помірну оплату праці. І пам’ятайте: за добро добром платять.

9. Встановіть певні стандарти

Визначіть стандарти розробника щодо створення коду для того, щоб запобігти можливим «багам» та поломкам. Постарайтесь вияснити, чи є в коді якісь проблеми, які можуть вплинути на роботу наступного розробника, що буде працювати з цим кодом. Створіть усі потрібні вам стандарти, щоб забезпечити якість майбутнього продукту.

10. Не поспішайте

І остання, але не менш важлива порада - не спішіть! Набагато краще робити все крок за кроком. Спочатку зателефонуйте кандидату, потім організуйте хороше інтерв’ю та задайте важливі питання. Виділіть достатньо часу, щоб ретельно обдумати свій вибір, і ви побачите, що мета виправдовує засоби.

Висновок

Знайти відмінного розробника - це неймовірно важке завдання і виклик, проте, ці критерії є відправними точками, які, безперечно, допоможуть зрозуміти, як визначити та оцінити кандидата перш, ніж приймати остаточне рішення. Отже, якщо ви бажаєте віднайти Drupal або Symfony розробника, запам’ятайте, що професійний веб-розробник повинен володіти всіма переліченими якостями, і взявши до уваги ці поради, ви зможете знайти справжнього фахівця.

2 votes, Рейтинг: 3

Також по темі

1

Кожен, хто має власні сторінки у Facebook, Gmail, Twitter, LinkedIn або будь-якій іншій соціальній мережі, турбується про їхній захист від небезпек в інтернеті. У цій статті ми пропонуємо вам...

2

За статистикою, люди покидають сайт, який вантажиться довше як 3 секунди. Давайте перевіримо, що показує "спідометр" вашого сайту: він готовий до перегонів за успіх чи...

3

Хочете почати вивчення Symfony? Цей пост від нашого розробника — про те, що таке Symfony2, які завдання він вирішує, для чого взагалі потрібен і що варто знати, щоб вивчати Symfony. Поговоримо і...

4

Потрібен веб-розробник, щоб створити сайт, додаток чи щось таке, але не хочеться наймати на постійно роботу цілу веб-студію? У XXI столітті більшість компаній таку проблему вирішують через...

5
  • У Symfony існує дуже багато консольних команд, які допоможуть вам у роботі. У цьому блозі ми розглянемо найбільш часто використовувані команди Symfony. Матеріал буде корисним для тих, хто...

Subscribe to our blog updates