10 найвідоміших і найцікавіших вебсайтів на Друпалі

16.09.2015
10 найвідоміших і найцікавіших вебсайтів на Друпалі
Автор:

Щохвилини у світі виникає близько 600 сайтів. Звісно, навіть не половина з них написана на Друпалі, але якість цієї платформи говорить сама за себе: девелопери Twitter, Pinterest для бізнесу, eBay, Inc. і багато інших компаній обирають Друпал. Тож приготуйтеся: наша команда підібрала 10 найцікавіших і найвідоміших друпалівських сайтів, які привернуть вашу увагу.

Сайт Tesla Motors на Друпалі

10) Tesla Motors

Один із найпрестижніших автомобільних брендів — Tesla Motors — точно не віддав би перевагу чомусь непідходящому. Їхній вебсайт дещо мінімалістичний, але не такий простий у створенні, як у використанні. Кожна сторінка має власну структуру, поєднуючи різні графічні елементи. Ілон Маск має дійсно гарний смак — сайт приємний для користувачів. Як і сам Друпал.

Сайт Лувра на Друпалі

9) Лувр

Не кожен може відвідати французький музей самостійно, тож особливо затяті прихильники мають вільний доступ до шедеврів онлайн. Лишень гляньте на Джоконду! Її зображення в деталях доступне на друпалівському сайті. Між іншим, the Metropolitan Museum of Art з його складним дизайном теж використовує Друпал. Він відображає можливості нашої CMS для розробки мультифункціональних платформ з багатьма зображеннями і відео. До того ж, сайт чудово працює на всіх смартфонах і таблетах, повірте!

Сайт Лос-Анджелеса на Друпалі

8) Сайт Лос-Анджелеса

Місто ангелів визнано одним із найкрасивіших у світі, і його вебсайт цю репутацію має підтримувати. Сміливий, кольоровий, експресивний, з великим масивом інформації — й поряд із тим привабливий і зручний.

Сайт Оксфордського університету

7) Оксфордський університет 

Вебсайт Оксфордського університету має складну структуру через велику кількість сторінок. З іншого боку, він мусить бути простим і швидким. Друпал надає всі можливості для створення простої і красивої платформи, яка описує всі сфери університетського життя. Студенти його просто обожнюють!

Сайт французького уряду на Друпалі

6) Французький уряд

Урядовці з різних кінців світу теж достатньо кмітливі, аби обирати Друпал. Ця платформа надає багато можливостей для відображення роботи уряду чи президента онлайн. Для прикладу, цей строгий сайт французького уряд — все ясно і на своєму місці. Між іншим, Білий Дім і Урядовий вебсайт Лондона також написані на Друпалі.

Сайт 2016 Олімпійських ігор на Друпалі

5) 2016 Олімпійські ігри у Ріо-де-Жанейро 

Якщо ви збираєтеся відвідати Олімпійські ігри, то цей сайт мали б уже бачити. Свіжий і кольоровий, він містить багато складних опцій і рухливих елементів, прописати які не так і легко. Однак Друпалу це за виграшки. Якщо брати до уваги дизайн, структуру і юзабіліті — це найкращий вибір. До того ж, пошуковики теж його обожнюють!

Сайт Warner Bros. Records на Друпалі

4) Warner Bros. Records

Картинки, великі іконки і клікабельні деталі — вебсайт одного із лідерів кіноіндустрії відображає широкі можливості Друпалу для створення чогось дійсно стильного. Контент менеджерити легко, а дизайн просто чудовий. Можете також протестувати швидкість і якість.

Сайт Еммі на Друпалі

3) Еммі 

Створити вебсайт для однієї з найвідовіших телевізійних нагород не так то й просто. Однак Друпалу відомо, як поєднати різні мультимедіа на одній платформі. Попри велику кількість інформації, ви не заснете, поки сторінка завантажиться.

Сайт JYSK на Друпалі

2) JYSK 

Один зі світових лідерів з роздрібного продажу товарів для дому теж свій багатофункціональний вебсайт створив на Друпалі. Зрозумілий і легкий дизайн задовольнить очікування найвимогливіших користувачів без жодного сумніву щодо зручності користування.

Сайт InternetDevels на Друпалі

1) InternetDevels

Отже, спробуймо вгадати, хто посів першу позицію. Певне, найсором’язливіша компанія у світі — InternetDevels :) Намагаючись бути на одній хвилі з найновішими підходами у Друпалі, ми підсумували свої знання і вміння на корпоративному вебсайті. Ніщо не сховається від наших клієнтів:)

Отже, 10 платформ із різними підходами: онлайн-магазини, виставки, платформи спільнот і уряду, корпоративні сайти і події — Друпал підійде для всього. У цієї платформи багато можливостей для створення складної структури, розумного дизайну й інтеграції багатьох опцій при високій швидкості завантаження сторінок і юзабіліті. Саме тому найвідоміші бренди й інституції у світі делегують своє представлення в онлайні Друпалу.

2 votes, Рейтинг: 5

Також по темі

1

Соцмережі та інтернет-торгівля — це дві сили, які керують інтернетом. Що ми отримаємо, якщо об'єднаємо їх? Суперсилу! ;) Комерційні сайти з інтеграцію в соцмережі — один з найновіших, але уже дуже...

2

Чому найкращим способом представлення документів на Drupal-сайті вважається формат Portable Document Format (PDF), поради щодо роботи з ним, а також щодо налаштування власного Drupal-сайту - все...

3

Простий сайт на Drupal 7 можна створити, використовуючи лише адміністративний інтерфейс і простий текстовий редактор, але коли справа доходить до більш серйозного проекту, не обійтись без...

4

Drupal пропонує цілий ряд можливостей для підвищення зручності та надійності сайту. Але не забувайте про один з найважливіших аспектів роботи Drupal-сайту: необхідність регулярно робити надійні...

5

Уявіть, що всі питання щодо сайту вирішуються миттєво — ви можете просто сидіти в зручному кріслі з чашечкою кави і насолоджуватись читанням гарних новин. Так, це можливо. І це не магія — ну хіба...

Subscribe to our blog updates