Краса в русі: 10 цікавих сайтів з паралакс-ефектом

08.04.2016
Краса в русі: 10 цікавих сайтів з паралакс-ефектом
Автор:

Паралакс...Звучить красиво, цікаво і дещо загадково, і виглядає на сайтах саме так. Паралакс-ефект — один зі способів зробити сайт таким привабливим для відвідувачів, щоб вони просто не могли відірвати від нього очей.

Технологія паралакс походить з відеоігор, але давно стала відомим трендом веб-дизайну. Її секрет — у шарах зображень, які рухаються з різною швидкістю під час прокручування сторінки. Це додає сайту “глибини” і створює псевдо-ефект 3D.

“Зацікавте і розважте мене” — ось про що мріють більшість відвідувачів сайтів, особливо після тяжкого робочого дня. Цю задачу прекрасно виконує паралакс. Але завжди краще побачити приклади замість тисячі слів, правда?

Оцініть 10 цікавих сайтів, що мають паралакс-скролінг

1. Rimmel London

Продукція індустрії краси прекрасно поєднується з псевдо-ефектом 3D — так вона виглядає особливо привабливо для покупців. Сайт пропонує по-справжньому казкову презентацію косметики Rimmel London.

Приклади цікавих сайтів з паралакс-ефектом

2. Cyclemon

http://cyclemon.com/

Це справжній скарб для любителів велосипедів. На сайті багато різнокольорових велосипедів, дуже стильно представлених за допомогою паралакс-ефекту. Це створює особливу атмосферу і надихає купити продукцію сайту — шовкографічні та цифрові принти з велосипедами.

Приклади цікавих сайтів з паралакс-ефектом

3. Giacomo Morelli

http://www.giacomorelli.com/

Стильні зображення взуття рухаються по екрану, коли ви водите по ньому мишкою. Ви зайшли на сайт модного дизайнера взуття Джакомо Мореллі! Натисніть на кнопку “текст” — і побачите зручне навігаційне меню.

Приклади цікавих сайтів з паралакс-ефектом

4. Costa Coffee

http://www.costa.co.uk/

Сайт популярного магазину кави має дуже цікавий та візуально насичений дизайн. На ньому є багато анімованих картинок, які розважають відвідувачів. Історія про філіжанку кави може бути дійсно захопливою!

Приклади цікавих сайтів з паралакс-ефектом

5. Dementia Lab

http://www.dementialab.org/discovery-lab/

Фонд дослідження деменції має сайт з корисною інформацією про деменцію, яка представлені за допомогою привабливого паралакс-ефекту. Попап-кнопки ведуть на інші сторінки, на яких міститься ще більше деталей.

Приклади цікавих сайтів з паралакс-ефектом

6. Madwell

http://www.madwell.com/

Від цього сайту не можна відірвати очей...а мишку неможливо відірвати від скролінгу! Ви в таємничому світі, створеному цілим набором паралакс-ефектів, які просто заворожують. Нью-йоркська дизайн агенція створила все це для свого офіційного сайту.

Приклади цікавих сайтів з паралакс-ефектом

7. La Moulade

З першого погляду помітно, що ви прийшли на сайт креативної студії. Сайт агенції La Moulade має паралакс-скролінг з великою кількістю анімації, а також з незвичним навігаційним віджетом. Все представлене в насиченому, сонячному жовтому кольорі.

Приклади цікавих сайтів з паралакс-ефектом

8. NASA Prospect

http://nasaprospect.com/

Цей крутий сайт містить музику та паралакс-прокрутку, створену студентами-дизайнерами у співпраців з NASA. Він в розважальній та захопливій манері розповідає історію про космічну подорож.

Приклади цікавих сайтів з паралакс-ефектом

9. Green Man

http://www.greenman.net/

А ось незвичний та неймовірно креативний приклад паралакс-скролінгу. Це новий сайт відомого уельського фестивалю під назвою Green Man. Фани фестивалю повинні особливо оцінити цей креатив.

Приклади цікавих сайтів з паралакс-ефектом

10. Every last drop

http://everylastdrop.co.uk/

Серйозне питання може ховатися за розважальною графікою. Це може стати чудовим способом донести ідею до людей! Сайт піднімає проблему конверсії води і показує, як вода витрачається в щоденному житті.

Приклади цікавих сайтів з паралакс-ефектом

Вас це надихнуло? Компанія з розробки сайтів InternetDevels може створити подібну “красу в русі” для вас, а також багато інших ефектів. Просто розкажіть нам, про який сайт мрієте!

Голосів: 1 Рейтинг: 5

Також по темі

1

Завдяки широким яскравим екранам, потужним процесорам і безмежним...

2

Продовжуючи святкувати Всесвітній день юзабіліті, присвячуємо блог усім UX ентузіастам і експертам, які усвідомлюють важливість юзабіліті сайтів, і докладають всіх зусиль, щоб зробити свій вклад в...

3

Кожного власника сайту в тій чи іншій мірі турбує його зручність, оскільки відвідувачі перестають відвідувати сайти з непрацюючими посиланнями, занадто складним дизайном, технічним хаосом та й...

4

Не втрачати мобільних користувачів вашого сайту допомагає респонсивний дизайн (від англ. "responsive" означає "той, що швидко реагує та адаптується...

5

В одному із попередніх блогів ми обговорювали найновіші тренди веб-дизайну. Сьогодні...

Subscribe to our blog updates